Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)

Edius - Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur) Sponsorlu Bağlantılar ARKADAŞALR UZUN ZAMANDIR ARKADAŞLARA SÖZ VERMİŞTİM AMA YAPAMAMIŞTIM BU DERSTE EDİUS UN YENİ VERSİYONU 6.1 İLE EXPORT VE BATCH EXPORT'UN NASIL YAPILDIĞINI AYRICA DEĞİŞİK FORMATLARDA NASIL VE HANGİ ...

Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 17-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADAŞALR UZUN ZAMANDIR ARKADAŞLARA SÖZ VERMİŞTİM AMA YAPAMAMIŞTIM BU DERSTE EDİUS UN YENİ VERSİYONU 6.1 İLE EXPORT VE BATCH EXPORT'UN NASIL YAPILDIĞINI AYRICA DEĞİŞİK FORMATLARDA NASIL VE HANGİ AYARLARDA RENDER ALINMASI GEREKTİĞİNİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTIM DERS YAKLAŞIK 32 DK DIR BENİ DİNLEYEN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ SEYİRLER...

önemli not: dersi anlatırken unuttuğum bir husus var onu size kısaca anlatmak istiyorum export yaparken bitrate dediğimiz bir değer var onun ayarınıda yapıyoruz bazı arkadaşlar bilmeyebilir bitrate demek şöyle söylemek gerekirse;

''Dijital videoda bitrate değerini azaltmak için kayıplı sıkıştırma kullanılır. Kayıplı sıkıştırma video veya ses dosyasının daha az kayıt alanı ve bant genişliği tüketmesi için bazı bilgilerin gözardı edilmesine dayanan bir sıkıştırma metodur ve görüntü kalitesini direk etkiler. bir başka deyişle her pixelin içindeki renk kalitesini temsil eder siz bitrate değerini çok verirsem güzel olur gibi düşünmeyin önemli olan gözünüze hoş gelecek görüntü kalitesini yakalayabilmektir ki bununla ilgili anlatımda zaten mevcut. biraz zun oldu ama kusura bakmayın yazdığım herşey sizler için Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur))

kolay gelsin...

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

EDİUS DERS 5. BÖLÜM 6.1 EXPORT.rar

poyrazhan55
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 18-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş ellerine sağlık şifre nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 19-11-2010 #3
teşekkür ederim iyi bayramlar abi..

şifre her zamanki gibi poyrazhan55 denedim çalıştı
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 19-11-2010 #4
teşekkür ederim iyi bayramlar abi..

şifre her zamanki gibi poyrazhan55 denedim çalıştı
özür dilerim şifre yazmayı unutmuşum şifre poyrazhan55

mıy sana da iyi bayramlar kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap
rexlamedia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rexlamedia

Grafiker / İzmir

Alt 20-11-2010 #5
tşk paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 20-11-2010 #6
tşk paylaşım için
rica ederim işimiz bu Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)) umarım işinize yarar bişeyler bulursunuz Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)
Bu mesajdan alıntı yap
adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 21-11-2010 #7
teşk ederim :d
Bu mesajdan alıntı yap
mynisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mynisan

Webmaster / İstanbul

Alt 22-11-2010 #8
Teşekkürler Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur))
Bu mesajdan alıntı yap

mynisan

Webmaster / İstanbul

Alt 22-11-2010 #9
Değerli katkılarınız için çok teşekkürler Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)
Bu mesajdan alıntı yap

mynisan

Webmaster / İstanbul

Alt 22-11-2010 #10
Benim arşivimde şu dersler var;
Acaba atladığım görmediğim başka yayınlanmış dersleriniz varmı.

EDİUS ARAYÜZ ANLATIMI.wmv
edius ders montajlı.wmv
render edius.wmv
edius export.wmv
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları