Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD

Edius - Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD ...

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ders edius 6 versiyonu ile hazırlandı ama diğer versiyonlarda da mantık hemen hemen aynı, bu derste master sesler ile onların yerine başka sesleri nasıl koyabileceğinizi anlattım, izleyen herkese şimdiden teşekkür ediyorum dersin işinize yarayacağı inancındayım.

ders görüntüsü HD Kalitesindedir
kolay gelsin.

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

http://rapidshare.com/files/13689203...A%20OYNAMA.rar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

inglornenha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Page not found
Error: 404
Bu mesajdan alıntı yap
rorocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rorocan(28)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

:

Alt 31-07-2011 #3
poyrazhan abi sen harikasın ya Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #4
poyrazhan abi sen harikasın ya Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD
:rofl: sizde öyle :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
u66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

u66

Öğrenci (Diğer) / Kırıkkale

Alt 21-08-2011 #5
hata veriyor Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD ve şuanda ses ile ilgili ççoookkkk büyük sıkıntım var..dahili mikrofonla alınmış ses var hem dış ses hem konuşma konuşmayı anlaşılır hala getirmem lazım ama nasıl ????
Bu mesajdan alıntı yap
rebelpirate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rebelpirate

Fotoğrafçı / Afyonkarahisar

Alt 03-10-2011 #6
hocam başka bir siteye upload edebilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Bu mesajdan alıntı yap
memodemo32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memodemo32

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-10-2011 #8
Poyrazhan Hocam Merhabalar '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' adlı dersinizi indiremiyorum indirirken sorun veriyo sürekli başka bi siteden upland etme zamanınız ve şansınız varsa size zahmet yapabilirmisiniz hocam ilginiz ve vericeğiniz cevap için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum İyi günler diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 29-10-2011 #9
Poyrazhan Hocam Merhabalar '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' adlı dersinizi indiremiyorum indirirken sorun veriyo sürekli başka bi siteden upland etme zamanınız ve şansınız varsa size zahmet yapabilirmisiniz hocam ilginiz ve vericeğiniz cevap için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum İyi günler diliyorum...
annemin rahatsızlığından dolayı şehirdışında olmam mnasebetiyle yeniden upload edemeyeceğim şimdilik, ama ben linki kontrol ettim çalışıyor siz nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz söylermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
oktay x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay x

Webmaster / Elazığ

Alt 22-11-2011 #10
emeğine yüreğine sağlık güzel katkılarından dolayı teşekür ediyorum.

upload ettiğiniz her iki sitede de sorun yok indirmek isteyen arkadaşlar dosya indirme yöneticileri kullanıyorsa indirmeyi başlatmadan önce indirme yöneticilerini devre dışı bıraksınlar aksi taktirde indirmede sorun yaşarlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları