Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD

Edius - Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD ...

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çoğunuz haber bültenlerinde görmüşsünüzdür hareketli olan bir nesneyi ok ile yada yuvarlak içinde takip ederek göstermek istediğiniz konuya izleyicinin odaklanmasının sağlandığını bu derste bunu anlatmaya çalıştım dersi 6 versiyonu ile hazırladım.

ders görüntüsü HD Kalitesindedir

kolay gelsin...

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

http://uploaded.to/file/d54ijcdh
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

inglornenha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine saglık indiriyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #3
emeğine saglık indiriyorum.
sağol dostum, yeni dersi ilk indiren üyemiz olarak seni kutluyorum Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #4
programla ugrasmaya daha yeni baslıyorum henuz mantıgını kavramaya calıstığımdan derslerini kacırmıyorum Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD cevremde kullanan kimse olmadığından da kendi kendime ugrasırken derslerinin oldukca faydası oluyor tekrar emeğine saglık.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #5
programla ugrasmaya daha yeni baslıyorum henuz mantıgını kavramaya calıstığımdan derslerini kacırmıyorum Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD cevremde kullanan kimse olmadığından da kendi kendime ugrasırken derslerinin oldukca faydası oluyor tekrar emeğine saglık.
eğer yeni başlıyorsan 1. Dersten itibaren izlemen daha yapıcı ve anlaman açısından kolay olacağı kanaatindeyim dostum
Bu mesajdan alıntı yap

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #6
evet izledim hepsini sırayla gidiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #7
ok takibinde programın kendisinden de ok yaparak inceltmeyi kullandım gayet iyi oldu tekrar ps ile ugrasmaya hic gerek yokmus tavsiye ederim. TITLE ile ok eklemek icin actıgımız ekranda sag taraftaki ayarlardan aşağıdaki Border / Line Shape ile istenilen inceliğe getiriliyor. transparan vs. bi cok ayar mevcutmus keşfetmişken bir acemi heyecanı ile yazayım dedim takip edenlere.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #8
ok takibinde programın kendisinden de ok yaparak inceltmeyi kullandım gayet iyi oldu tekrar ps ile ugrasmaya hic gerek yokmus tavsiye ederim. TITLE ile ok eklemek icin actıgımız ekranda sag taraftaki ayarlardan aşağıdaki Border / Line Shape ile istenilen inceliğe getiriliyor. transparan vs. bi cok ayar mevcutmus keşfetmişken bir acemi heyecanı ile yazayım dedim takip edenlere.
bravo tebrik ediyorum seni, bunu görmüş olman harika, ben aslında bu bölümü anlatmayı atladım çünkü ps de çok daha fazla seçeneğimiz var ok ile ilgili olarak biraz arkadaşları buna da yönlendirmek istedim, ama bu detayı yakalaman çok hoşuma gitti tekrar tebrikler dostum..
Bu mesajdan alıntı yap

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #9
yaptığım denemeyi attım incelersen sevinirim Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD 127 filminden kestigim 8sn lik bir parcaya ok takip uygulaması ekledim. boyut 4mb.

https://rapidshare.com/files/2155349...i_127_film.wmv
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #10
yaptığım denemeyi attım incelersen sevinirim Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD 127 filminden kestigim 8sn lik bir parcaya ok takip uygulaması ekledim. boyut 4mb.

https://rapidshare.com/files/2155349...i_127_film.wmv
olay budur Görüntülü Türkçe edius dersleri 7. bölüm '' OK İLE ŞAHIS TAKİBİ '' HD) tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları