Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD

Edius - Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu derste sigara içen bir şahsın elindeki sigarayı buzlayıp sigara görüntüsünü yok etmeyi anlattım bu dersin devamında kısa süre sonra yüz maskeleme dersinide ekleyeceğim yararlı olacağı ümidiyle. ...

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu derste sigara içen bir şahsın elindeki sigarayı buzlayıp sigara görüntüsünü yok etmeyi anlattım bu dersin devamında kısa süre sonra yüz maskeleme dersinide ekleyeceğim yararlı olacağı ümidiyle.

ders görüntüsü HD Kalitesindedir
kolay gelsin...

http://uploaded.to/file/3jv86dox

alternatif link yüklendi

http://www.fileserve.com/file/ZZ8tqC..._MASKELEME.rar

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

inglornenha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tekrar teşekkürler Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD
Bu mesajdan alıntı yap
inglornenha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inglornenha

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-07-2011 #3
Wall Street Money filminden 14snlik kesilmiş goruntuye uyguladığım maskeleme calısması Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD

Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 01-08-2011 #4
Wall Street Money filminden 14snlik kesilmiş goruntuye uyguladığım maskeleme calısması Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD

çok başarılı olmuş Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD1:
Bu mesajdan alıntı yap
dj252 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dj252

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 09-08-2011 #5
bıraz basasız bır anlatım olmus ama yıne de bılgılendırıcı
Bu mesajdan alıntı yap
dj252 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dj252

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 09-08-2011 #6
hocam pardon da maskeleme yaparken atladıgınız bısı var sanırım soylemedınız ılk secılı frame de goruntu bıttıkten sonra ısmı de alıyor o frame son yatıgınzda delete dusune tıkladıgnız an o kalkar dıye bılıyorum ama sanırım sızın gozunuzden kactı yada o an anlatmayı unuttunuz forumdan uyelıgımı ıptal edersenız sevınırım vıdeolu anlatımları ıyı guzel hosda eksık uzugnumkı bradakı arkadaslara da eksık bılgı vermeyın ıyı calısmalar
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-08-2011 #7
hocam pardon da maskeleme yaparken atladıgınız bısı var sanırım soylemedınız ılk secılı frame de goruntu bıttıkten sonra ısmı de alıyor o frame son yatıgınzda delete dusune tıkladıgnız an o kalkar dıye bılıyorum ama sanırım sızın gozunuzden kactı yada o an anlatmayı unuttunuz forumdan uyelıgımı ıptal edersenız sevınırım vıdeolu anlatımları ıyı guzel hosda eksık uzugnumkı bradakı arkadaslara da eksık bılgı vermeyın ıyı calısmalar
üyeliği iptal edeceğine eksik anlatılan bölümleri sen bir ders hazırlayıpta arkadaşlara anlatsan daha şık olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
srkn99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srkn99

Hiç Biri / Trabzon

Alt 22-08-2011 #8
aynenn katılıyorum.. . etrafına birşeyler verebildiğin ölçüde bilgilisindir. eleştiri kolay. poyraz bey eksikte olsa bildiklerini bize aktardı. (ki benim gibi hiçbirşey bilmeyenler için eksik bilgi bile gerekli bilgi anlamını taşır). çok biliyosanız akıl değil bildiklerinizi verin..
Bu mesajdan alıntı yap
a_koc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a_koc

Fotoğrafçı / Kayseri

Alt 08-09-2011 #9
eksik bilgi vermişsiniz diye yazan arkadaşlar, önce bir teşekkür edin. haksızlık yapıyorsunuz. poyrazhan kardeş o kadar işinin gücünün arasında emek veriyor, o kadar uğraşıyor bilmeyenler biraz bilgilensin diye ama sizler burun kıvırıyorsunuz. buna hakkınız yok. hiç kimse size eğitim dersi hazırlamak zorunda değil. bakarsınız, doğru olan kısmı alırsınız yanlış olan yerler için de "acaba şurada bu mu anlatılmak isteniyor" diye bir düzeltme yapabilirsiniz. lütfen insanların şevkini kırmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
a_koc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a_koc

Fotoğrafçı / Kayseri

Alt 08-09-2011 #10
poyrazhan kardeşim, bundan önceki dersler ve bundan sonraki vereceğin dersler için şimdiden teşekkürler. bu işlerin için de olduğum için az çok zorluklarını bilirim. o yüzden sen yolunda devam et. bizler yanındayız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları