Gothic Girl Illustrasyon Çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Gothic Girl Illustrasyon Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Corel X5 de çizdim.. Serbest çalıştım.. Bişeye benzemiştir inş.....

NRKZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NRKZ

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel X5 de çizdim.. Serbest çalıştım.. Bişeye benzemiştir inş.. Gothic Girl Illustrasyon Çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tateu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tateu(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş elinize sağlık ama sanki ilistrasyonunuzda dikkat çekici bişiyler eksikGothic Girl Illustrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

NRKZ

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2011 #3
güzel olmuş elinize sağlık ama sanki ilistrasyonunuzda dikkat çekici bişiyler eksikGothic Girl Illustrasyon Çalışmam
teşekkürler yorumun için.. doğru diyosun :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-02-2011 #4
böyle çalışmalara bence ancak begendim ya da begenmedim gibi bir yorum yapılabilir. Bence gothic orneklere ya da benzer işlere bakacak olursak ortaokul talebesinin duvarında gördüğümde "vayy bee bunu kim yapmış demem " ama atıyorum cok buyuk bir otelin lobisinde duvarda görsem otel hakkında fikrim değişebilir, ya da bir motorsikletin üzerinde boyanmış halde görsem: ))) Dolayısıyla bu tür çalışmalar bulundukları sergilendikleri yere zemine göre nitelendirilecekleri gibi sanatsal kaygılar da içeriyordur, bir ruh hali bir duygu durumu vardır. Kimse oturupta illustrasyon ki ne yaparsanız yapın meşekatli iştir boyle bir işi "hadi bakalım bi vampir çizeyimde dünyanın en kuracalanan konusunda benim de bir tuzum olsun " diye yapmaz. Dolayısıyla çalışmadaki mesaj çalışmaya bakan kişinin içinde taşıdığı mesajla örtüşür.
Bu mesajdan alıntı yap
SeRRoO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeRRoO

Webmaster / İstanbul

Alt 15-02-2011 #5
korkutucuu Gothic Girl Illustrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

NRKZ

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2011 #6
böyle çalışmalara bence ancak begendim ya da begenmedim gibi bir yorum yapılabilir. Bence gothic orneklere ya da benzer işlere bakacak olursak ortaokul talebesinin duvarında gördüğümde "vayy bee bunu kim yapmış demem " ama atıyorum cok buyuk bir otelin lobisinde duvarda görsem otel hakkında fikrim değişebilir, ya da bir motorsikletin üzerinde boyanmış halde görsem: ))) Dolayısıyla bu tür çalışmalar bulundukları sergilendikleri yere zemine göre nitelendirilecekleri gibi sanatsal kaygılar da içeriyordur, bir ruh hali bir duygu durumu vardır. Kimse oturupta illustrasyon ki ne yaparsanız yapın meşekatli iştir boyle bir işi "hadi bakalım bi vampir çizeyimde dünyanın en kuracalanan konusunda benim de bir tuzum olsun " diye yapmaz. Dolayısıyla çalışmadaki mesaj çalışmaya bakan kişinin içinde taşıdığı mesajla örtüşür.
Gothic Girl Illustrasyon Çalışmam) üstad döktürmüşsün gene.. peki sadece bir model olarak düşünsek buna yorumun ne olurdu ?
Bu mesajdan alıntı yap
emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-02-2011 #7
hmmm istersen biraz daha döktürebilirim : ))))

istersen olaya şöyle bir, sadece bu çalışmana bakarak profil tahmini getirebilirim. Normal dilde fal bakmak gibi bir sey. Haklı çıkarsam bunu ancak sen bileceksin haksız cıkarsamda en azından guzel neşeli radikal bir söyleşi olmuş olacaktır. Ne dersin yapalım mı böyle bir sey ne de olsa eser sahibi sensin : )
Bu mesajdan alıntı yap

NRKZ

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2011 #8
hmmm istersen biraz daha döktürebilirim : ))))

istersen olaya şöyle bir, sadece bu çalışmana bakarak profil tahmini getirebilirim. Normal dilde fal bakmak gibi bir sey. Haklı çıkarsam bunu ancak sen bileceksin haksız cıkarsamda en azından guzel neşeli radikal bir söyleşi olmuş olacaktır. Ne dersin yapalım mı böyle bir sey ne de olsa eser sahibi sensin : )
hehe.. her durumda da eğlenceli birşey çıkacağa benziyo.. neden olmasın :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
moonlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonlord

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2011 #9
çok amatör bir çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

NRKZ

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2011 #10