Gothic Grup Logotype

Deneme Çalışmalar - Gothic Grup Logotype ...

Gothic Grup Logotype
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Gothic Grup Logotype

Alt 14-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hayali bir grup ve deneme amaçlı bir çalışma.. Yorum yaparsanız sevinirim

1
Gothic Grup Logotype

2
Gothic Grup Logotype
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 14-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden sadece siyah ?? Birincisi okunmakta çok zorluk çekiliyor.K harfini T yemi benzetilmeye çalışılmış yoksa figür olarak mı yapılan bir şey
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 14-04-2009 #3
yazı karakterleri anlamsız ne kadar da gothic font olsada dimmu veya cradle in typo larını çok net okuyabiliyoruz onlarda gothic en azından Gothic Grup Logotype
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #4
Gothic tarzı genelde siyahın ve beyazın kullanıldığı tarzlardır. K nin başında figür olarak değerlendirmiş olduguğunuz şekil bir haçtır. Bunun sebebiyse gothic tarzının hristiyanlıgın ve kilisenin çok fazla içinde olmasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-04-2009 #5
Aslında bende haça benzetmiştim ama herhalde değildir dedim Gothic Grup Logotype
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #6
yazı karakterleri anlamsız ne kadar da gothic font olsada dimmu veya cradle in typo larını çok net okuyabiliyoruz onlarda gothic en azından Gothic Grup Logotype
Anlamsız buldugun font kendi yaptığım fonttur. Gothic Grup Logotype Kolaya kaçmayı kendim uğraştım sadece hazır font kullanmayı bende biliyorum taktir edersin ki Gothic Grup Logotype

Aslında bende haça benzetmiştim ama herhalde değildir dedim Gothic Grup Logotype
Amacımızda heraldeleri kırmak değilmidir Gothic Grup Logotype Bu iyiye işaret öyleyse Gothic Grup Logotype
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 14-04-2009 #7
Anlamsız buldugun font kendi yaptığım fonttur. Gothic Grup Logotype Kolaya kaçmayı kendim uğraştım sadece hazır font kullanmayı bende biliyorum taktir edersin ki Gothic Grup Logotype
özellikle bu konuya yoğunlaşalım.. hazır font kullanılabilir ama üstünde değişiklik yapmak veya kendi düşüncelerine uygun hale getirmekte tasarımdır bana göre..
kendinin çizdiğini bilmiyordum belirtmemişsin ama çizim ise belirttiğiniz gibi biraz basit kalmış Gothic Grup Logotype dahada iyi olması lazım...
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #8
özellikle bu konuya yoğunlaşalım.. hazır font kullanılabilir ama üstünde değişiklik yapmak veya kendi düşüncelerine uygun hale getirmekte tasarımdır bana göre..
kendinin çizdiğini bilmiyordum belirtmemişsin ama çizim ise belirttiğiniz gibi biraz basit kalmış Gothic Grup Logotype dahada iyi olması lazım...

Hazır bir fontun üstünde oynamakta yaratmaktan daha basit değilmidir. Yorumunuza ve düşüncenize saygım sonsuz yanlış anlaşılmasın Gothic Grup Logotype.. Ama ne bilim daha öğrenciyiz ya öğrenicez Gothic Grup Logotype
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 14-04-2009 #9
Hazır bir fontun üstünde oynamakta yaratmaktan daha basit değilmidir. Yorumunuza ve düşüncenize saygım sonsuz yanlış anlaşılmasın Gothic Grup Logotype.. Ama ne bilim daha öğrenciyiz ya öğrenicez Gothic Grup Logotype
keşke öğrencilik bittiğinde herşey tamam diyebilsen ama olmuyor.. Herşeyi kademeli öğrenmen lazım bence bir dahaki çalışman daha başarılı olacaktır eminim.. Bende öğrenciyken Guns'n Roses logosunu çizmiştim birebir ama günlerimi almıştı..
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #10
gothic bile olsa okunabilir olması gerek Gothic Grup Logotype senin tarzın bu sanırım Gothic Grup Logotype ama çok zorlayıcı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları