Göz Sağlığı Merkezi Kurumsal

Deneme Çalışmalar - Göz Sağlığı Merkezi Kurumsal Sponsorlu Bağlantılar 15 dk. da yapılmış bir çalışmadır. Gözü başka bir çalışma için çizmiştim fakat baka versiyonunu kullandım. Bu da boşta kalmasın diye böyle bir çalışma yaptım. Beğeninize sunuyorum, yorumlarını ...

sare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sare

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

15 dk. da yapılmış bir çalışmadır. Gözü başka bir çalışma için çizmiştim fakat baka versiyonunu kullandım. Bu da boşta kalmasın diye böyle bir çalışma yaptım. Beğeninize sunuyorum, yorumlarını bekliyorumGöz Sağlığı Merkezi Kurumsal
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 10-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize emeğinize sağlık kusura bakmayın ama ben beğenmedim çok yalın zayıf bir çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-01-2010 #3
bir göz sağlığı merkezi çok sade bulacaktır,sağlık daha ciddi ve daha detaylı çalışmalar isteyebilecek bir sektördür.Yaptığınız bir çalışmayı boşta kalmasın diye başka uygulamalara adapte etmek yerine,yeni çalışmalar yapabileceğinize inanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
basmanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

basmanyak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-01-2010 #4
Çok sade be abi bir arkaplan falan yapsaydın daha değişik olurdu sanki Göz Sağlığı Merkezi Kurumsal kusura bakma benim düşüncem bu.
Bu mesajdan alıntı yap

sare

Alt 10-01-2010 #5
Elinize emeğinize sağlık kusura bakmayın ama ben beğenmedim çok yalın zayıf bir çalışma olmuş.

Teşekkür ederim öncelikle. Neden kusura bakayım 15 dk da yapılmış bir çalışma için böyle eleştiriler alabileceğimi düşünüyordum zaten.
Bu mesajdan alıntı yap

sare

Alt 10-01-2010 #6
Çok sade be abi bir arkaplan falan yapsaydın daha değişik olurdu sanki Göz Sağlığı Merkezi Kurumsal kusura bakma benim düşüncem bu.

Yukarıda da belirttiğim gibi 15 dk da yaptımGöz Sağlığı Merkezi Kurumsal Evet arka plan düşünebilirim. Uykusuz halimle bu kadar düşünebildim Tekrar uğraşacağım. Teşekkürler yorum için..
Bu mesajdan alıntı yap

sare

Alt 10-01-2010 #7

Biraz daha uğraştım üstünde...
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 10-01-2010 #8
Arka plana attığınız logoyu bence renkli değilde çok açık gri tonlamalarda kullansanız hoş olabilir haniGöz Sağlığı Merkezi Kurumsal
Bu mesajdan alıntı yap

sare

Alt 10-01-2010 #9
Arka plana attığınız logoyu bence renkli değilde çok açık gri tonlamalarda kullansanız hoş olabilir haniGöz Sağlığı Merkezi Kurumsal

Bir de dediğiniz gibi denedim. Yorum ve önerileriniz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap