gps logolarını yorumlarınız lütfen

Logo Tasarımları - gps logolarını yorumlarınız lütfen Sponsorlu Bağlantılar 1 nolu logo firmanın eski logosu. geriye kalan kırmızı logolardan biri şu an yeni logo olarak tasarlandı ve kabul gördü ancak beğenilen logo benim şahsi kanaatimce pek hoş ...

hardworker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardworker(42)

Grafiker / Adana

Alt 28-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 nolu logo firmanın eski logosu. geriye kalan kırmızı logolardan biri şu an yeni logo olarak tasarlandı ve kabul gördü ancak beğenilen logo benim şahsi kanaatimce pek hoş olmadı beğenmediğimi gösterebilmek maksadıyla kırmızı olarak 15 dakikada iki logo alternatifi yaptım ve bu üçünü sizlerin değerlendirmesine sunuyorum. kabul gören logoyu ifşa etmememin sebebi haksız olma olasılığımın var olmasındandır. eğer bu işi yapıyorsak objektif kalmamız lazım diye düşünüyorum.

saygılar

bu arada eklemeliyim firma profil panel mdf lam üretimi yapan bir fabrikadır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

recepuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recepuncu(32)

Bilg. Teknikeri / Çorum

Alt 28-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2 numara hariç diğerleri bence güzel. 1 numaraları logonun shapleri ile G harfi çıkabilirdi sanki gibi geliyo bana. 3 numaralı logo ünlü bir marketin (*İM) logosunu anımsattı bana.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 28-04-2008 #3
bana 4 güzel geldi. Ama G harfini biraz daha anlaşır yaparsanız 4 tereddütsüz süper olur
Bu mesajdan alıntı yap

hardworker(42)

Grafiker / Adana

Alt 28-04-2008 #4
2 numara hariç diğerleri bence güzel. 1 numaraları logonun shapleri ile G harfi çıkabilirdi sanki gibi geliyo bana. 3 numaralı logo ünlü bir marketin (*İM) logosunu anımsattı bana.
valla bir ok yapma fikrinden çıktı o 3 numara ama bittiğinde sanki benim de çok iyi bildiğim logoya dönüştüğünü anladım ama ben hala hangi firmanın olduğunu bilemiyorum tabii ( en azından adanada yok sanırım bu firma )
Bu mesajdan alıntı yap
casanova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casanova

Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2008 #5
bence birincisi hocam diğerlerinin üzerinde çalışılırsa güzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
warwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

warwin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-04-2008 #6
1.Logo güzel.2.Logoya bir anlam veremedim.3.Logo da güzel.4.logoya ilk baktığımda g değilde k olarak algıladım.Ama en iyi 1.logo.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 29-04-2008 #7
son olan iyi olmuş ama daha güzel bi hale getirebilirsin ama iyi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-04-2008 #8
bunlara bakınca eski logosu idare edermiş demek gelio içimden.. nedeni de yeni bir logo tasarlanırken önceki logosunu aratmamalı, hatta eski logoyu hatırlayınca şöyle bir gülümsemelisiniz.. Zira yeni bir logo için harcayacağınız masrafa değmeli.. Yani bu logoların kabul görmemesi olasılığı olabilirdi, belki de kabul edilen gerçekten değmiştir.. 4. logo üzerinde biraz daha çalışırsanız ve daha profesyonel eğriler kullanırsanız düşüncenizi tamamladığınızda uluslararası bir logo çıkabilir de... Bir nevi hakkınızı wermeliysek bunu da hakediyorsunuzgps logolarını yorumlarınız lütfen iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

hardworker(42)

Grafiker / Adana

Alt 30-04-2008 #9
2. logo değişip bu hale geldi 4. logoda da biraz oynama yaptım. çizgisel hareketler düz olduğu halde kayıtta kırıklıklar oluşuyor neden kaynaklandığını anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 01-05-2008 #10
Evet 4 güzel olmuşEline sağlık.Birde sana zahmet arkada kullandığın açık kırmızı rengi siyah yaparmısın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
gps, logolarını, lütfen, yorumlarınız