gradien sorunu acil...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - gradien sorunu acil... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar uzun süredir ps cs5 kullanıyorum.. daha önce hiç problem yoktu ancak şimdi şöyle bir sıkıntı başladı... ve ne yaptıysam düzeltemedim.. açıkcası baya yıprattı ben... sorun şu.. herhangi ...

gradien sorunu acil...
nomak06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nomak06

Grafiker / Ankara

gradien sorunu acil...

Alt 02-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar uzun süredir ps cs5 kullanıyorum.. daha önce hiç problem yoktu ancak şimdi şöyle bir sıkıntı başladı... ve ne yaptıysam düzeltemedim.. açıkcası baya yıprattı ben...
sorun şu.. herhangi bir layer a gradien veriyorum.. ancak iki renkli gradientin sadece bir rengi görünüyor.. örneğin siyahtan beyaza geçiş yapıcam.. ancak resimde ya beyaz görünüyor yada siyah.. açıyı değiştiriyorum ancak yine aynı durum.. eskiden maus tuşuna basılı tutarak rahatlıkla geçiş bölgesini ayarlıyabiliyordum.. şimdi geçiş bölgesini(yani siyahtan beyaza geçiş noktası) getirebilmek için mausu 20 defa yukarı çekiyorum ancak bu bölge geliyor.. farklı bir açı verince yine aynı duruma geliyor.. ya siyah yada beyaz oluyor.. ben 500x200 pxl ik bir layer açıyorum ama gradient verince sanki 2000x2000 px lik bir sayfa açmışım gibi oluyor.. lütfen bir yardım.. gerçten sinir bozucu.. bir çok eklentim var.. yeniden yükelemek istemiyorum bu zıkkımıgradien sorunu acil...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları