Gradient çalışılmış bir tasarımı baskıya hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Gradient çalışılmış bir tasarımı baskıya hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, OPP üzerine basılacak olan tasarımın zemininde iki farklı renk kullanılarak gradient geçiş uygulanmıştır. Bu uygulama, baskı aşamasında renklerin doğru görünmesine engel oluşturabilir mi ve bu tarz bir ...

Gradient çalışılmış bir tasarımı baskıya hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler?
zgt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zgt

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
OPP üzerine basılacak olan tasarımın zemininde iki farklı renk kullanılarak gradient geçiş uygulanmıştır.
Bu uygulama, baskı aşamasında renklerin doğru görünmesine engel oluşturabilir mi ve bu tarz bir çalışmayı baskıya hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Yardımınızı rica eder, saygılar sunarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

umtyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umtyldz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
OPPnin ne olduğunu bilmediğim için fikrim yok, ama hem opp'yi hem bu problemin cevabını merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
zgt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zgt

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2010 #3
OPPnin ne olduğunu bilmediğim için fikrim yok, ama hem opp'yi hem bu problemin cevabını merak ettim.
OPP Plastik Hammadde, Polipropilenin film halde üretimi esnasında, tek yönde gerdirilmesiyle mekanik özelliklerinin değiştirilmesi amaçlanan bir üründür. ( kaynak:bibilgi.com ) Raflarda yer alan bir çok Pudding folyosu örnek gösterilebilir.

Problemin yanıtını bende merakla bekliyorum. Ancak sizin dışınızda kimsenin dikkatini çekmedi henüz sanırım.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baskı, gradient, opp