Gradient Yardımı!

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Gradient Yardımı! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Ben illustratorde altın,bronz,gümüş gibi metalik gradientler yapmaya çalışıyorum fakat gradient geçişleri çok sert oluyor. Ekteki örnekte soldaki hazır bi vektörden alıntı. Onun gradientini damla aracı ile ...

Gradient Yardımı!
marmelatte isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marmelatte

Öğrenci (Grafik) / Konya

Gradient Yardımı!

Alt 02-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Ben illustratorde altın,bronz,gümüş gibi metalik gradientler yapmaya çalışıyorum fakat gradient geçişleri çok sert oluyor. Ekteki örnekte soldaki hazır bi vektörden alıntı. Onun gradientini damla aracı ile seçiyorum fakat sonuç yine hüsran. ikisinde de tüm değerler aynı fakat soldakinde böyle bir sorun var. Gradient Yardımı! sebebini bilip paylaşana sonsuz teşekkürler Gradient Yardımı!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Arkadaşlar,

Ben illustratorde altın,bronz,gümüş gibi metalik gradientler yapmaya çalışıyorum fakat gradient geçişleri çok sert oluyor. Ekteki örnekte soldaki hazır bi vektörden alıntı. Onun gradientini damla aracı ile seçiyorum fakat sonuç yine hüsran. ikisinde de tüm değerler aynı fakat soldakinde böyle bir sorun var. Gradient Yardımı! sebebini bilip paylaşana sonsuz teşekkürler Gradient Yardımı!
Ekte dosya göndermemişsiniz, muhtemelen sorunun nedeni aşağıdaki gibi geçiş uygulamış olmanız.

Resimdeki kırmızı daire içerisindeki mavi oklarlarla gösterilen birimler geçişin sert veya yumuşak olmasını sağlar.

Gradient Yardımı!
Bu mesajdan alıntı yap
grafok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 03-11-2014 #3
bukadar hazır gradient varmı illustrator de Gradient Yardımı!
Bu mesajdan alıntı yap
marmelatte isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marmelatte

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 03-11-2014 #4
Ekte dosya göndermemişsiniz, muhtemelen sorunun nedeni aşağıdaki gibi geçiş uygulamış olmanız.

Resimdeki kırmızı daire içerisindeki mavi oklarlarla gösterilen birimler geçişin sert veya yumuşak olmasını sağlar.

Gradient Yardımı!
o oklar ile oynadığım halde aonuç istediğim gibi olmuyor. resim nedense ekleyemiyorum. mesela 2 harf var ikisinede aynı değerlere sahip gradienti uyguluyorum ama sonradan uyguladığım hazır gradientli oan gibi olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap