graffiti harikaları..

Diğerleri - graffiti harikaları.. Sponsorlu Bağlantılar sokaklarda bu işi iyi yapıyorlar...

graffiti harikaları..
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

graffiti harikaları..

Alt 25-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

graffiti harikaları..

sokaklarda bu işi iyi yapıyorlar graffiti harikaları..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 25-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bi aralar bende yapıyordum en son güzelyalı köprüsüne kalp resmi çizip ece seni seviyorum yazıyordumki enseme iki tane jop gelince kendimi köprünün diger tarafında bulmuştum graffiti harikaları.. artık yazmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #3
ilgin için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 25-10-2008 #4
Vay begraffiti harikaları.....
Güzel paylaşım teşekkürler she...
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #5
begenmene sevindim blueden graffiti harikaları..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-10-2008 #6
adamlar grafý aþmýþ
tiryakilik aslýnda bu dumansýz sigara gibi xD
türkiyedede çok salam writerlar war ama bu tip çalýþmalar yapmalarý çok zor
graffiti bzm ülkemizde terslenen bi sanat ama yawaþ yawaþ hoþ görülüyo ve geliþio
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 28-10-2008 #7
adamlar grafý aþmýþ
tiryakilik aslýnda bu dumansýz sigara gibi xD
türkiyedede çok salam writerlar war ama bu tip çalýþmalar yapmalarý çok zor
graffiti bzm ülkemizde terslenen bi sanat ama yawaþ yawaþ hoþ görülüyo ve geliþio
grafiti bizim ülkemizde terslenen bir iş değil. ayrıca grafiti bir sanat da değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Stenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stenia

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-11-2008 #8
sevgili shedesign graffiti bir nevi sokak sanatıdır.hiphop müzik kültürüne ait olup hiphop ın görünen yüzüdür.mewta_zk arkadaşımıza göre ülkemizde terslenen birşeyden kasıt; yasal olmadıgıdır.cünkü ülkemizde kamu malına yada özel mülke zarar vermek yüzünden para ve hapis cezasına kadar sonuc dogurabiliyor.

en son bu yıl içinde yanılmıyorsam 24 mayısta eski galata köprüsünde; istanbul büyükşehir belediyesi gençlik meclisinin destekleriyle bir graffity show düzenlendi.bu tür bi etkinlik ne yaıkki ülkemizde ilk defa karşımıza cıktı.Umarım son olmaz.vede tekrar yine graffiti adına; ortaköyde milliyet gazetesinin "yaz duvara" adlı projesiyle kiralanan büyük bi duvarda writterlar cok rahat graffity de yapabildiler tag de..

bizim writterlarda da iyi iş vargraffiti harikaları.. eğer ki merak eden varsa konu altında belirtsin ben 24 agustostaki bu showun resimlerini yani; meeting of allstars 2008 resimlerini paylaşabilirim.

iyi eğlenceler
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 09-11-2008 #9
sevgili shedesign graffiti bir nevi sokak sanatıdır.hiphop müzik kültürüne ait olup hiphop ın görünen yüzüdür.mewta_zk arkadaşımıza göre ülkemizde terslenen birşeyden kasıt; yasal olmadıgıdır.cünkü ülkemizde kamu malına yada özel mülke zarar vermek yüzünden para ve hapis cezasına kadar sonuc dogurabiliyor.

en son bu yıl içinde yanılmıyorsam 24 mayısta eski galata köprüsünde; istanbul büyükşehir belediyesi gençlik meclisinin destekleriyle bir graffity show düzenlendi.bu tür bi etkinlik ne yaıkki ülkemizde ilk defa karşımıza cıktı.Umarım son olmaz.vede tekrar yine graffiti adına; ortaköyde milliyet gazetesinin "yaz duvara" adlı projesiyle kiralanan büyük bi duvarda writterlar cok rahat graffity de yapabildiler tag de..

bizim writterlarda da iyi iş vargraffiti harikaları.. eğer ki merak eden varsa konu altında belirtsin ben 24 agustostaki bu showun resimlerini yani; meeting of allstars 2008 resimlerini paylaşabilirim.

iyi eğlenceler
konuma vermiş olduğun katkıdan ve açıklamalarından dolayı teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
eralp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eralp(33)

Grafiker / Ankara

Alt 09-11-2008 #10

iyi eğlenceler
buluşmalardan ilki geçen sene ankarada gerçekleşti. batıkentte bir okulda graffiti harikaları..

güzel resimler graffiti harikaları..

bir kez bu deneyimi yaşadım. zor olduğu kadar eğlenceli de. tabi ki baskın yemezseniz. blue jean dergisinde türkiye'de yapılmış graffity'ler yayınlanıyor her ay. bilginize..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
graffiti, harikalari, harikaları