Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul ...

graphicslife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicslife

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Çok İyi
Adobe Illustrator - Çok İyi
Corel Draw Graphics - Çok İyi
QuarkXPress - Çok iyi
Adobe InDesign - İyi

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Hem dijital baskı hem de matbaa tecrübesine sahibim. Halen bir matbaa da grafik tasarımcı olarak görev yapıyorum. 10 yıllık tecrübeye sahibim.

Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi, tüm teknik detayları, matbaa tekniklerini, renk proseslerini, kağıt ebatlarını, baskı malzemeleri ve dijital baskı detaylarını bilirim.

Ciddi, saygılı ve dürüst bir işyeri arıyorum. Dileyene ayrıntılı cv ve portfolyo gönderebilirim.

Ancak ufak bir dipnot düşmem gerekiyor. İngilizce kursum olduğundan dolayı istisnasız hafta içi her gün akşam 16:00'da işten çıkmam gerekiyor. Ne yazık ki bu konuda en ufak bir taviz vermem mümkün değil şuanki iş yerimden ayrılma nedenimde bu zaten.

Evim İstanbul Avr. yakasındadır.

Saygılarımla..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbulGrafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbulGrafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbulGrafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
beyaz reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyaz reklam

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2013 #3
Merhaba bana cv nizi ve iş örneklerinizi yollarmısınız... Görüşebiliriz...

Bu mesajdan alıntı yap
graphicslife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicslife

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2013 #4
Merhaba bana cv nizi ve iş örneklerinizi yollarmısınız... Görüşebiliriz...

cv ve portfolyom mail adresinze iletildi.

teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Loper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Loper

Webmaster / Antalya

Alt 08-01-2013 #5
Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Çok İyi
Adobe Illustrator - Çok İyi
Corel Draw Graphics - Çok İyi
QuarkXPress - Çok iyi
Adobe InDesign - İyi

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Hem dijital baskı hem de matbaa tecrübesine sahibim. Halen bir matbaa da grafik tasarımcı olarak görev yapıyorum. 10 yıllık tecrübeye sahibim.

Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi, tüm teknik detayları, matbaa tekniklerini, renk proseslerini, kağıt ebatlarını, baskı malzemeleri ve dijital baskı detaylarını bilirim.

Ciddi, saygılı ve dürüst bir işyeri arıyorum. Dileyene ayrıntılı cv ve portfolyo gönderebilirim.

Ancak ufak bir dipnot düşmem gerekiyor. İngilizce kursum olduğundan dolayı istisnasız hafta içi her gün akşam 16:00'da işten çıkmam gerekiyor. Ne yazık ki bu konuda en ufak bir taviz vermem mümkün değil şuanki iş yerimden ayrılma nedenimde bu zaten.

Evim İstanbul Avr. yakasındadır.

Saygılarımla..

E-posta:
Merhabalar. mybb sitesi kurdum yeni. uzman grafiker ihtiyacım var http://www.facebook.com/x10urx12 Ekleyin özel konusalim
Bu mesajdan alıntı yap
ayhan vural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhan vural

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2013 #6
beni ararsanız sevinirim 0537 729 09 89 ismim nurşat
Bu mesajdan alıntı yap