Grafik ajansında iş arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik ajansında iş arıyorum. - İstanbul ...

serhand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhand

Öğrenci (Diğer) / Burdur

Alt 09-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik ajansında iş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: 3ds max -(orta üstü)
Photoshop - orta seviye
Illustrator --orta seviye
CorelDRAW-orta seviye

İş deneyimi ve içeriği: Bir kaç iş yeri sahiplerine ve belediyelere animasyon ve tasarımlar yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Uzun bir süredir 3ds max ve diğer grafik programları kullanıyorum.resim-iş öğretmenliği son sınıftayım en geç 2 ay sonra okulum bitecek ve İstanbul'a yerleşeceğim.. 3d modelleme (mekan,obje,karakter vs.) yapıyorum. bu alanda hem kendimi geliştirmek hemde iş sahibi olmak istiyorum.. yaratıcı ve pratik zekam ile ajansınız a veya şirketinize faydalı olacağımı düşünüyorum.. şimdiden teşekkür ederim.

E-posta:

Telefon: 0543 410 00 51
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik ajansında iş arıyorum. - İstanbul - Grafik ajansında iş arıyorum. - İstanbul ya da Grafik ajansında iş arıyorum. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik ajansında iş arıyorum. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

serhand

Öğrenci (Diğer) / Burdur

Grafik tasarım, 3D modelleme animasyon. - İstanbul

Alt 05-06-2012 #3
Grafik tasarım, 3D modelleme animasyon.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: 3ds max - iyi
Photoshop -iyi
Illustrator --iyi
CorelDRAW-orta

İş deneyimi ve içeriği: Burdur belediyesine Grafik tasarım.kostüm ve Animasyon,Bir kaç mağazanın tanıtımı için iç mekan tasarımı, iş yeri sahiplerine kartvizit ve logo tasarımları, Dergi içerik ve kapak tasarımı yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İstenildiğinde portfolyo gönderilecektir.

İşle ilgili açıklama: Üç boyutlu iç ve dış mekan modelleme konusunda, baştan sona karakter tasarım ve animasyon konusunda,Görsel tasarım konusunda deneyimliyim ve yetenekliyim.Resim-iş öğretmenliğinden yeni mezun oldum.Bahsettiğim alanlarda iş arıyorum..şimdiden teşekkür ederim..

E-posta:

Telefon: 0543 410 00 51
Bu mesajdan alıntı yap

serhand

Öğrenci (Diğer) / Burdur

Alt 08-06-2012 #4
İlan Günceldir istenildiğinde cv ve çalışma örnekleri gönderilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap