grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar grafik alanında çalışmak istiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop, Ilıstrator, Corel draw, In desing programlarını iyi derecede biliyorum İş deneyimi ve içeriği: - Çalışma ...

oznur_tmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oznur_tmz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik alanında çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop, Ilıstrator, Corel draw, In desing programlarını iyi derecede biliyorum

İş deneyimi ve içeriği: -

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: -

İşle ilgili açıklama: Özel bir kursta grafik programlarının eğitimini aldım. Ben bu işi yapmak istiyorum bu nedenle tam zamanlı veya yarı zamanlı anadolu yakasında bir iş arıyorum. Dergi, reklam veya matbaada çalışmak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0541 278 94 91
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul - grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul ya da grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul | grafik alanında çalışmak istiyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aksiyonertalatc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aksiyonertalatc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-07-2011 #3
freehand,photoshop,corel,indesign iyi derecede kullanabilen creative tasarım ve matbaaya hazırlık sürecini tamamlayabilecek bayan grafiker aranmaktadır.
işyerimiz istanbul anadolu yakasındadır.
ilgilenenler cv yollayarak veya şahsen başvurarak irtibata geçebilirler.

aksiyoner reklam görsel sanatlar iç ve dış tic. ltd. şti

SADİ ELMAS
05323778883
0216 422 7700

www.reklaminrsi.com
Bu mesajdan alıntı yap
zafer_ugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafer_ugur

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2011 #4
öznur hanım eğer hala boştaysanız yada 0216 345 88 71 den irtibata geçelim
Bu mesajdan alıntı yap
OZLEM KATIRCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OZLEM KATIRCI

Matbaacı / İstanbul

Alt 18-07-2011 #5
Deneyıml grafıker
MATBAA ŞIRKETIMIZE.ANADOLU YAKASINDA TUZLA ve CİVARINDA OTURAN veya ulaşım sorunu olmayacak (RESIMLI CV ve yaptığı iş örnekleri REFERANSLI)

-Grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen
(KENDİNİ YETİŞTİRİP MESLEĞİYLE BÜTÜNLEŞTİREBİLMİŞ)
-Sektörel Yayıncılıkta - Sureli yayıncılıkta, dergide uzman, PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine (Grafik-Adobe programları gibi Corel, Freehand, gibi Grafik Prog. vs.) tam hakim eli çabuk
-Görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-Projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

Görev tanımı:
* SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
* Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
* Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
* İnsan ilişkileri iyi, Kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek

***İse alınacak personel gerçekleştirdikleri iş referansları ile birlikte, RESIMLI CV ile ve Minimum UCRET BEKLENTILERINI içeren CV ile başvuracaklardır.
Bu mesajdan alıntı yap
mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2011 #6
adresine cv'nizi atabilrisiniz yerimiz Kadıköy'de dir. 0216 338 00 52 - 530 417 83 18
Bu mesajdan alıntı yap
OZLEM KATIRCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OZLEM KATIRCI

Matbaacı / İstanbul

Alt 19-07-2011 #7
MATBAA ŞIRKETIMIZE,ANADOLU YAKASINDA TUZLA ve CİVARINDA OTURAN veya ulaşım sorunu olmayacak (RESIMLI CV ve yaptığı iş örnekleri REFERANSLI)

-Grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen
(KENDİNİ YETİŞTİRİP MESLEĞİYLE BÜTÜNLEŞTİREBİLMİŞ)
-Sektörel Yayıncılıkta - Sureli yayıncılıkta, dergide uzman, PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine (Grafik-Adobe programları gibi Corel, Freehand, gibi Grafik Prog. vs.) tam hakim eli çabuk
-Görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-Projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

Görev tanımı:
* SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
* Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
* Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
* İnsan ilişkileri iyi, Kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek

***İse alınacak personel gerçekleştirdikleri iş referansları ile birlikte, RESIMLI CV ile ve Minimum UCRET BEKLENTILERINI içeren CV ile başvuracaklardır.
ıstanbulun neresınde oturuyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap
maaavikedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maaavikedi

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-08-2011 #8
cv ve çalışmalarınızdan birkaç örnek gönderirseniz değerlendireceğiz.
Bu mesajdan alıntı yap
ca61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ca61

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2011 #9
portfolyonuzu yollarmısınız

Bu mesajdan alıntı yap
euromis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

euromis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2011 #10
DETERJAN-KOZMETİK ÜRETİMİ VE İHRACATI YAPAN DIŞ TİCARET FİRMAMIZA GRAFİKER ALINACAKTIR.
EN AZ M.Y.O. MEZUNU PHOTOSHOP-FREEHAND-ILLISTRATOR PROĞRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN PRATİK VE DİNAMİK ÇALIŞMA ARKADAŞI(ÜRÜN ETİKETİ VE DİZAYNINDA TECRÜBELİLER TERCİH EDİLECEKTİR-TECRÜBE 5-10 YIL)
İŞYERİ AVCILAR KOSKA FABRİKA ARKASINDA OLUP YOL SORUNU OLMAYAN VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYAN ARKADAŞLARIN MÜRACATI DİKKATE ALINACAKTIR c.v.nizi gönderin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları