Grafik animasyon hazırlama - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik animasyon hazırlama - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafik animasyon hazırlama Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Flash, photoshop vb.grafik ve animasyon programları kullanılması tercih sebebidir. Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

ibryapici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibryapici

Webmaster / Adana

Alt 20-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik animasyon hazırlama

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Flash, photoshop vb.grafik ve animasyon programları kullanılması tercih sebebidir.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: 5 adet çarkın olimpiyat logosu gibi olacak ve çarkların dönmesini istiyorum bu konuda tekliflerinizi bekliyorum. daha detaylı görüşmeler için mesajlarınızı bekliyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik animasyon hazırlama - Türkiye Geneli - Grafik animasyon hazırlama - Türkiye Geneli ya da Grafik animasyon hazırlama - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik animasyon hazırlama - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ibryapici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibryapici

Webmaster / Adana

Alt 25-05-2012 #3
İş Burak Mestan arkadaşımıza verilmiştir.
İlanın geçerliliği bitmiştir.