Grafik bölümü dersleri hakkında

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Grafik bölümü dersleri hakkında Sponsorlu Bağlantılar Abilerim ablalarım Selçuk Üniversitesi Grafik Bölümünü kazandım Bu bölümü çok araştırdım tek hedefimdi çok şükür kazandım ama 'Grafik Okumak' kısmı hakkında hiçbir fikrim yok... Grafikerlik okumak için bilgisayarım ...

morgri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morgri

Öğrenci (Diğer) / Hatay

ünlem

Alt 03-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Abilerim ablalarım Selçuk Üniversitesi Grafik Bölümünü kazandım Grafik bölümü dersleri hakkında Bu bölümü çok araştırdım tek hedefimdi çok şükür kazandım ama 'Grafik Okumak' kısmı hakkında hiçbir fikrim yok... Grafikerlik okumak için bilgisayarım olmalıymış... ama ne zaman? şimdiden almalı mıyım? ilk seneden lazım olacak mı? ayrıca yurtta kalacağım... masaüstü herzaman daha iyi demişsizin ama laptop almak zorundayım... Grafik için en uygun laptop hangisidir_ yada hangi özelliklerde olmalı? Ama başlıca sorum ilk senden hocalar bilgisayar almamı ister mi, okula götürmemi ister mi? Okullarda yada selçuk üni.'de ihtiyacım olur mu.. teşekkür ederim şimdiden.. Grafik bölümü dersleri hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cagriktk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana sorarsan MacBookPro ama bütçe önemli tabii, Birde şöyle bi durum var okulda hangi platform da (mac, pc ) ögreticekler bilmiyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
morgri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morgri

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 04-09-2011 #3
Teşekkür ederim... Peki dersler bilgisayar ağırlıklı mı? ilk seneden bilgisayar almalı mıyım?
Bu mesajdan alıntı yap