Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbul ...

life2911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

life2911

Grafiker / Muğla

Alt 21-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mecidiyeköyde ki ofisimize; Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. İlgilenenlerin 0212 356 09 00 numaralı telefonu aramaları veya ofisimize gelmeleri rica olunur.

E-posta:

Telefon: 0212 356 09 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbulGrafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbulGrafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbulGrafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
UmutKartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UmutKartal

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-06-2014 #3
Mail attım geri dönerseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Esra8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esra8

Alt 10-06-2014 #4
Bayrampaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Grafik Bölümünde okuyorum. Kendimi geliştirebilmek için grafikerlik kursuna gidiyorum.Haftaya sertifikamı alacağım inşallah. Lise 3'e gidiyorum. Yaptığım birkaç çalışmayı da atıyorum. Geri dönerseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
neymar43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neymar43

Staj İçin Yer Arıyorum

Alt 24-06-2014 #5
Lise 4 geçtim staj için yer arıyorum Adobe Photoshop kullandım Photoshop kullanmayı seviyorum İstanbul/Kartal da oturuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Kbras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kbras

Alt 11-09-2014 #6
Merhabalar..
Lise son sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarım bölümü okuyorum. Bu sene zorunlu staj göreceğiz ve staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Photoshop ve illüstratör programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Tabi zamanla daha iyi olacağıma inanıyorum. Yaptığınız çalışmaları kısa sürede öğreneceğime eminim. Başvurumu değerlendirirseniz sevinirim.
İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
SareglKmrcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SareglKmrcu

Stajyer Öğrenci

Alt 13-09-2014 #7
Merhaba,Cağaloğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi Grafik Ve Fotoğrafçılık Bölümü son sınıf öğrencisiyim.İllustrator ve Photoshop biliyorum.Bu sene zorunlu stajım var.Grafikerler.net sitesinden stajyer ilanınızı gördüm.Hala arıyorsanız görüşmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
dmlacdl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dmlacdl

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2014 #8
Merhabalar. Ben Bakırköy Kız Meslek Lisesi Grafik Bölümü öğrencisiyim. Lise 4 de olduğum için staj yerine ihtiyacım var . Illustrator ve Photoshop u orta derecede biliyorum... Değerlendirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap