grafik bölümü yardım..

Graficafe - grafik bölümü yardım.. ...

grafik bölümü yardım..
bob_earth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bob_earth

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya23

grafik bölümü yardım..

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkse meraba ben siteye yeni üye oldum ve bu agustos 9 eylul güzel sanatlar grafik bölümü için yetenek sınavlarına girecem ve bununla ilgili sorularım olcak benim için cevaplarsanız sevinirim özellikle burda okuyan veya mezun olmus grafiker arkadaşlarım abilerim ablalarım cevaplarınız benim için cok önemli sorularım şöyle..

1.dokuz eylül ünv. güzel sanatlare fakültesi iyi bir tercih midir?

2.meslek lisesi cıkıslı olmak grafik bölümünde zorluk yaratır mı?

3.yetenek sınavlarında yetenek mi önemlidir teknik mi?

4.karikatür çizen birisi karakalemde ne düzeyde ve ne kadar zamanda başarılı olabilir?

5.grafik bölümünün öğrenci açısından zorlukları ve kolaylıkları nedir?

6.2 sene okumuş grafiker sertifikalı grafiker alaylı grafiker ve 4 senelik grafikerliğin arasındaki farklar nelerdir?

şimdiden verdiğiniz değerli cevaplarınız ve yorumlarınız için herkese teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba, ümidinizi asla kırmak istemem inş. kazanırsınız ama Türkiye gerçekleri olan şeyler vardır sizde bilirsiniz duymuşsunuzdur tekrardan inşallah kazanırsınız

ben üçüncü sorunuza cevap vermek istiyor,

3.yetenek sınavlarında yetenek ve teknik önemlidir ayrıca en önemlisi tanıdık varmı (dayı amca vs.) , kartınız varmı üzerinde "...yakinimdir..." yazan imzalı
Bu mesajdan alıntı yap
serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 24-06-2010 #3
merhaba, ümidinizi asla kırmak istemem inş. kazanırsınız ama Türkiye gerçekleri olan şeyler vardır sizde bilirsiniz duymuşsunuzdur tekrardan inşallah kazanırsınız

ben üçüncü sorunuza cevap vermek istiyor,

3.yetenek sınavlarında yetenek ve teknik önemlidir ayrıca en önemlisi tanıdık varmı (dayı amca vs.) , kartınız varmı üzerinde "...yakinimdir..." yazan imzalı
dayımız olmazsa şansımız nedir çok mu düşük?
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-06-2010 #4
Kesinlikle şansınız vardır yoktur demiyorum ben sadece Türkiye gerçekleri dile getirdim ben 2003 yılıda 9 eylul güzel sanatlar fak. başka bir bölüm için sınava girmiştim orada gördüm ,yaşadığım olay buydu (Türkiye gerçekleri )

Not: Okulun yada bölüm hocalarının ders verdiği(kurs) yerler varsa gidilip oradan sınav öncesi kursalara katılın
Bu mesajdan alıntı yap

bob_earth

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 24-06-2010 #5
Kesinlikle şansınız vardır yoktur demiyorum ben sadece Türkiye gerçekleri dile getirdim ben 2003 yılıda 9 eylul güzel sanatlar fak. başka bir bölüm için sınava girmiştim orada gördüm ,yaşadığım olay buydu (Türkiye gerçekleri )

Not: Okulun yada bölüm hocalarının ders verdiği(kurs) yerler varsa gidilip oradan sınav öncesi kursalara katılın
ümidim baya kırıldı ama ben hırslı bir insanım bu benim ilk yetenek sınavım olacak olmassa seneye kesin girmeyi düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-06-2010 #6
Ümidini sakın yitirme zaten , başka üniversiteleri dene gir illa 9 eylul olması gerekemez kendini yetiştirmem önemli sana bol şanslar
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 24-06-2010 #7
9 eylüle katılım çok oluyor, eğer çizim konusunda bu sene yeterli değilseniz; diğer illerde de girin sınavlara, mesela muğla,balıkesir,bursa gibi...

sanat hayatınızda başarılar dilerim grafik bölümü yardım..
Bu mesajdan alıntı yap

bob_earth

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 24-06-2010 #8
hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben sadece 9 eylülde okumak istiyorum eğitimini araştırdım gayet güzel inşallah bu sene kazanırım ama ümidim az...
Bu mesajdan alıntı yap

bob_earth

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 28-06-2010 #9
arkadaşlar bu sorduğum soruların hepsine yanıt verecek birisi yokmu yardım edin lütfen..
Bu mesajdan alıntı yap