Grafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

Emirhang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emirhang

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum

Program/Seviye: Adobe illüstratör, Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 19 yasındayım Grafik tasarım bölümünden bu sene mezun oldum. Üniversite için 1 sene ara verecegım o arada evden çalışmak istiyorum illüstratör, photoshop bilgim deneyimim var Staj deneyimim var her türlü reklam,logo,kurumsal kimlik işlerine acıgımm

E-posta:

Telefon: 0535 700 31 83
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafik bölümünden yeni mezun oldum evden iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap