Grafik Departmanında Çalışacak Arkadaşlar (KOCAELİ)

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Departmanında Çalışacak Arkadaşlar (KOCAELİ) Sponsorlu Bağlantılar Firmamızın Grafik Departmanında Çalışacak, Kocaeli veya Çevresinde İkamet Eden Bay - bayan Grafiker Arıyoruz. İstenilen Özellikler: Ekip Çalışmasına uyumlu. İstenilen ürünü çabuk kavrayabilen Çalışma saatleri: 08.30 - 18.30 ...

Kral_Arthur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kral_Arthur

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamızın Grafik Departmanında Çalışacak, Kocaeli veya Çevresinde İkamet Eden Bay - bayan Grafiker Arıyoruz.

İstenilen Özellikler:
Ekip Çalışmasına uyumlu.
İstenilen ürünü çabuk kavrayabilen

Çalışma saatleri: 08.30 - 18.30
C.tesi: 08.30 - 14.00

İlgilenenler PM' ile irtibata geçebilir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

esma hanım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esma hanım

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyiy günler ben gebzede oturuyorum ama free lance oarak çalışıyorum evden ancak int. üzerinden yapabilirm.deneyimim vardır
bilgilerinize
mouse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mouse

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-04-2008 #3
Firma ismini yazarsanız görüşmek isterim kocaelinde oturuyorum
Alt 10-05-2008 #4
--------------------------------------------------------------------------------

Ben KOCAELİ/Gebze ArapÇesme Cİvarinda Oturuyorum...(photoshop=freehand=corel Draw Programlarini Bİlmekteyİm..sertİfİkam Vardir Bakirkoy Mİkrosİsten...grafİk Tasarimda Yenİyİm Sertİfİkayi Alali 1 Ay Oluyor...eĞer Benİ YetİŞtİrİrsenİz Elİmden Gelen Çabayla En Kisa SÜre İÇİnde Sİze Ayak Uydurmaya Çalisirim...BİLGİNİZE...***********************

[COLOR="Red"]Pm ile iletişime geçiniz[/COLOR]
_grafist_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_grafist_(30)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-05-2008 #5
merhaba gebze'de oturuyorum.yeni mezunum sayılır.lise- üniversite grafik tasarım okudum.Program bilgilerim:Adobe Photoshop:çok iyi Freehand:Çok iyi Corek Draw:iyi Flash-Dreamweaver+web ProgGrafik Departmanında Çalışacak Arkadaşlar (KOCAELİ)rta size portfolyo (çalışmalarımı) sunabilirim.Staj deneyimlerim var.1 yıl matbaa - 2 ay ajans süresi...onun dışında dış mekan tasarım deneyimim var.

Tags
arkadaslar, arkadaşlar, calisacak, çalışacak, departmaninda, departmanında, grafik, kocaeli, kocaelİ