grafik dersleri için ilan çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - grafik dersleri için ilan çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Evden Grafik dersleri vermeyi düşünüyorum bu yüzden caddelere yapıştıracağım küçük bir ilan. Yorum yaparsanız çok sevinirim açıklamasıyla birlikte...

gulden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulden

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evden Grafik dersleri vermeyi düşünüyorum bu yüzden caddelere yapıştıracağım küçük bir ilan. Yorum yaparsanız çok sevinirim açıklamasıyla birlikte grafik dersleri için ilan çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DERYASEZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DERYASEZER

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hiç sevmem ama kırmızı istiyor yada farklı bir burdalık desen harika:rofl::wink: Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 12-08-2008 #3
Bir Grafik Hocası boyle tasarım yaparsa,onun egitecegi grafikerler kim bilir nasıl tasarım yaparlar...bence grafik dersi vermeden önce;ben kendimi geliştirebilmişmiyim ona bak...Su yaptıgınız tasarıma gore biraz daha calısmalısınız...ve ondan sonra grafik dersi vermelisiniz...hadi size basarılar...kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-08-2008 #4
öncelikle sizin yaptıgınız çalışma çok başarılı olmalı ve insanları çekmelisiniz
sizin çalışmanızda dikkat çeken bir renk yada obje yok birazdaha canlı ve yaratıcı bir fikir çıkarmalısnız biraz cansız kalmış bu çalışma kolaygelsin
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #5
forum kurallarını okuyunuz. konu başlığınızı bu seferlik değiştirdim bir daha ki sefere kurallara uygun olarak konu başlığı altında uygun bölüme açınız. çalışmanıza gelince Şahsen ben müşteri olsam o ilana bakıp sizden ders almaya gelmem biraz daha profesyonel bir tasarım yapmalısınız
Bu mesajdan alıntı yap
yalandunya2520 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yalandunya2520

Grafiker / Denizli

Alt 12-08-2008 #6
üzgünüm ama bu ilan ders vermek için hiç göze çarpıcı değil
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #7
Çok basit olmuş üstünde biraz daha çalışmalısın grafik üzerine olduğu için dikkat çeken bi çalışma olmalı ki sizden ders alıcak olan insanlar size güvensin. Benim tavsiyelirim bunlar. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
gulden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulden

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #8
Çok sağolun Aslında renkleri önemsemedim çünkü renksiz yapacaktım. Ama bir tane daha renkli çalışma yapıp beğeninize yine sunmak istiyorum.

Tasarımım kötü olabilir grafik dersleri için ilan çalışmam ama bir konuyu öğrenciye aktarırken çok verimliyimdir. Paldırküldür ders vermem.. Tekrar sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #9
Programları bilmek farklıdır, tasarım yapmak farklıdır.. bir insan programın tüm özelliklerini ve detaylarını biliyor olabilir ve bunu çok güzel anlatabilir ama aynı kişinin tasarım kabiliyetinin de aynı şekilde mükemmel olmasını beklemek yanlıştır. Tasarım farklı bir meziyet ister. Bu yüzden eğer ders verme konusunda bilgilerine yeterince güveniyorsan problem yok. Tabi ki insanları çağırırken de kullandığın aracın bir albenisi olmalı. sen yapamıyorsan başka bir tasarımcıya yaptırabilirsin..
Başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2008 #10
bende heves kırıcı yorum yapacağım sanırım ama gerek yaptığın desen gerekse ilan şeklinde gerçekten çok kötü...ders verebilecek kadar kendine güvenebiliyorsan bırak tasarım da ön plana çıksın..bunları sakın bir tarafa yapsştırayım deme şimdilik..üzerlerinde yapacağın ufak 1-2 değişiklikle ve kendine has tasarımınla daha iyi bir iş çıkacağına eminim..bol şans..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arkadaşlar, bakarmısınız