grafik desing

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - grafik desing Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben bu sitede yeniyim siteye eklenti nasıl yapılır acaba... ne yapmam lazım bunun için yani calismaları jpeg olarak nasıl eklemem lazım... eklenti yapmam aktif değilmiş nasıl aktifleştireceğim ...

grafik desing
caferdereli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caferdereli(37)

Grafiker / İstanbul

grafik desing

Alt 16-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben bu sitede yeniyim siteye eklenti nasıl yapılır acaba... ne yapmam lazım bunun için yani calismaları jpeg olarak nasıl eklemem lazım... eklenti yapmam aktif değilmiş nasıl aktifleştireceğim bunu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Designer44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designer44

Grafiker / Malatya

Alt 18-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardes yaptigin grafikleri önce nette resim (jpg) olarak bir yere yükle ve buraya mesaj yaparken linklemesini yap yada IMG linkinden ekleme yaparsan olur
http://www.bilder-hochladen.net/ buraya resimlerini atip sonra istedigin yerde cikmasini saglayabilirsin.
kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-02-2008 #3
yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm
Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 20-02-2008 #4
Bu şekilde mi_? İlginç.... grafik desing
Bu mesajdan alıntı yap
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-02-2008 #5
yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm
Bu şekilde bir mesaj yazdığınız için size en iyi yardım kuralları okumanızı önermek olacaktır. Eğer kuralları okuduğunuz halde yine böyle davranırsanız size yapılacak en iyi yardım... Neyse temennim yanlışlıkla(!) yapmış olmanızdır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik, desing