Grafik fotoğrafçı iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik fotoğrafçı iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar grafik fotoğrafçı iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop iyi derece frehand iyi derece , ıllustrator,indegsing ... İş deneyimi ve içeriği: magıc prınt fptpğrafçılık ...

Nurgül MERAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nurgül MERAL

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik fotoğrafçı iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop iyi derece frehand iyi derece , ıllustrator,indegsing ...

İş deneyimi ve içeriği: magıc prınt fptpğrafçılık 1,5 yıl
martı reklam satajerlik 1 yıl
network grafik tasarım kursunda eğitim adlım sertifikam var
3 yıl mağazacılık yaptım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: anadolu yakasında oturuyorum. fotoğrafçılık yaptım baskı işlemlerinde bilgiye sahibim . çekim konusunda bilgim var tasarım yeteneğim yeterli seviyede

E-posta:

Telefon: 0531 873 73 43
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik fotoğrafçı iş arıyorum - İstanbul - Grafik fotoğrafçı iş arıyorum - İstanbul ya da Grafik fotoğrafçı iş arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik fotoğrafçı iş arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
uurca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2012 #3
yerimiz kadıköydedir.

adresine cv gönderebilirsiniz...

iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Nurgül MERAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nurgül MERAL

Grafiker / İstanbul

grafiker fotoğrafçıyım iş arıyorum - İstanbul

Alt 17-09-2012 #4
grafiker fotoğrafçıyım iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop iyi derece frehand iyi derece diğerleri normal düzeeyde

İş deneyimi ve içeriği: 1,5 yıl fotoğtafçıda çalıştım 1 yıldan fazla staj gördüm martı reklamda grafik tasarım kursu bitirdim düğün çekimleri ve tasarımları yaptım ...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: anadolu yakasında oturuyorum bu yakada yada mecidiyeköy civarlarında da olabilir metrobüsle ulaşımım kolay.

E-posta:

Telefon: 0531 873 73 43
Bu mesajdan alıntı yap
Aysesuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aysesuu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2014 #5
Merhaba resimli cv nizi 'a yollayabilir misiniz?
İstanbul'da oturuyorsunuz di mi?
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap