Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli ...

Mcdarks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mcdarks

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır...

Program/Seviye: CorelDraw / İleri Düzey
Photo Shop / İleri Düzey
Indeslng / Oldukça iyi Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli
İllüstrasyon / Oldukça iyi Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli
After Effects / İleri Düzey

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Referanslarımı isteğe göre e-mail olarak atarım

İşle ilgili açıklama: Çoğu işlerde ücretlendirme sabittir. İsteğe göre baskı da yapılır. İşe baskı da eklenirse baskıya göre ek maliyet olarak değerlendirilir. Fakat sadece tasarım olacak olursa fiyatlarımız işlere göre sabittir. (Kartvizit, Afiş, Broşür, El ilanı, Davetiye, Gazete, Photo Shop, Kısa Metrajlı Film, vs..)
Ödemeler :
Akbank
İş Bankası
Garanti
Yapıkredi
HalkBank

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli - Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli ya da Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-10-2012 #3
Daha Photoshop'un nasıl yazıldığını bilmiyorsun gelmiş ileri düzeyden bahsediyorsun arkadaş sana iki soru sorarım cevabını google'da aratsan bulamazsın...

Mcdarks

Grafiker / İstanbul

Dosya16
Alt 15-10-2012 #4
Aradaki bir boşluğun lafını yapabilecek kadar boşluklar içinde yaşayan boş bir insanın böyle boş bir yorum atabileceğini düşünemedim kusura bakma :cool:

5million

Alt 15-10-2012 #5
hadi onu boşlukla yırttın '' İllüstrasyon / Oldukça iyi Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli '' bunu nasıl kıvırıcaksın merakla bekliyorumGrafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli

5million

Alt 15-10-2012 #6
hazır gözüme çarpmışken ben şunuda peşin peşin yazıyım bari ''Indeslng / Oldukça iyi Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli''

bence sen önce bu yazılımların nasıl yazıldığını sonra nasıl telafuz edildiğini öğren sonra gel iş ara adama gülerler la Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli

Mcdarks

Grafiker / İstanbul

Dosya16
Alt 16-10-2012 #7
Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli ne yazıcaktım acaba üstad öğret bana gerçi tartışmaya bile girmeye gerek yok ama sen eğlenceli geldin Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli hadi öğret bakalım Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli

Mcdarks

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2012 #8
Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli ilahi 5million bırak 5 million u 1 million luk değer bile sarf etmiyorsun benim için sen konuş dur ben dinliyorum Grafik işleriniz ucuza ve itinayla yapılır... - Türkiye Geneli