Grafik İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafik İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli ...

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(32)

Grafiker / Karaman

Alt 2 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik İşleriniz Yapılır

Program/Seviye: Corel Draw - Profesyonel
Photoshop - Profesyonel

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: https://www.behance.net/sonerdilek

İşle ilgili açıklama: Katalog, Broşür, El ilanı, kurumsal kimlik tasarımları ile sosyal medya yönetim işlerinde yardımcı olurum.

Özel bir firmada tasarım sorumlusu olduğumdan dolayı akşamları ve Hafta Sonları Çalışırım. İsteklerinizi size verdiğim süre zarfında bitirir teslim ederim.

Mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 1 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik İşleriniz Yapılır - Türkiye GeneliGrafik İşleriniz Yapılır - Türkiye GeneliGrafik İşleriniz Yapılır - Türkiye GeneliGrafik İşleriniz Yapılır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap