Grafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

Grafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul
ahmetozturk3477 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetozturk3477

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası

Program/Seviye: PHOTOSHOP, A.İ. , İ.D , COREL

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhabalar...

Grafik konusunda bana çözüm ortağı olabilecek arkadaş arıyorum.

İstanbul avrupa yakası s.gazi g.o.p eyüp civarı özellikle oturan yada gün içerisinde diyalog kurmada sorun yaşamayacak hızlı çözüm sunabilecek freelance çalışan gerek katalog gerek se matbaa işlerinde hakim pfotoshop i.d,a.i,corel programlarına hakim çalışma arkadaşları aramaktayım ilgilenen arkadaşların mail ile ulaşması yada whatsap dan diyalog kurmasını rica edeceğim iyi çalışmalar kolay gelsin...

E-posta:

Telefon: 0532 691 26 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafik Konusunda Bana Çözüm Ortağı Olabilecek Arkadaş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap