grafik okumak istiorm çünkü yeteneğim var

Kantin - grafik okumak istiorm çünkü yeteneğim var ...

hayko14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayko14

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:dance1::dance1:Meraba bn foruma bilgi almak için katıldım şuan 8 e gidiorm ve önümde 4 ayım kaldı grafik okumak istiorm çünkü yeteneğim var ve bunu ben değil okuldaki öğretmenlerim keşvetti ama sadece rehber öğretmenimden yardım alabiliyorum oda çok sert bir insan bu yüzdende ona bişey sormaya çekiniyorum şimdi yardıma ihtiyacım var :sadsmile: lisede ne tür bi lise okuyacağımı? genellikle liselerin kaç poğanla aldıklarını? grafikerlik okursam elimdeki imkanları? vede grafikerliğin dallarını mesela çizgifilm yapımcısı olabilirmiim? bana yardım ederseni çok mutlu olurum :dance1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

konu başlığınız forum kurallarına aykırı
Bu mesajdan alıntı yap

hayko14

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2009 #3
Kimse yardım etmicekmi? grafik okumak istiorm çünkü yeteneğim var
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #4
lisede ne tür bi lise okuyacağımı?
Meslek lisesi grafik tasarım/grafik/grafik teknolojileri okuyabilirsiniz
Ayrıca güzel sanatlar lisesi grafik/grafik tasarım okuyabilirsiniz.
Puan sistemlerini bilemiyorum.
grafikerlik okursam elimdeki imkanları?
Grafikerlik yapabilirsiniz ajans, matbaa, freelance kapsamında çalışabilirsiniz. Ayrıca kendinize güveniniz ve geliştirmeniz dahilinde Tasarım alanında bir çok sıfatla çalışabilirsiniz. Buda sizin dallar dediğiniz konuya denk gelir. (Matbaacı,grafiker,sanat yönetmeni, metin yazarlığı vb.)
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

türkiyede yaşıyoruz

Alt 02-03-2009 #5
:dance1::dance1:Meraba bn foruma bilgi almak için katıldım şuan 8 e gidiorm ve önümde 4 ayım kaldı grafik okumak istiorm çünkü yeteneğim var ve bunu ben değil okuldaki öğretmenlerim keşvetti ama sadece rehber öğretmenimden yardım alabiliyorum oda çok sert bir insan bu yüzdende ona bişey sormaya çekiniyorum şimdi yardıma ihtiyacım var :sadsmile: lisede ne tür bi lise okuyacağımı? genellikle liselerin kaç poğanla aldıklarını? grafikerlik okursam elimdeki imkanları? vede grafikerliğin dallarını mesela çizgifilm yapımcısı olabilirmiim? bana yardım ederseni çok mutlu olurum :dance1:
ve türkçeyi katletmiyoruz eğerki grafiker olacaksan ilk öğreneceğin kural bn değil ben gidiorm değil gidiyorum keşvetti değil keşfetti bişey değil birşey poğan değil puan olabilirmiim değil olabilirmiyim vb bu tür değilde düzgün türkçeyle yazarsan yardımcı olan çıkacaktır
Bu mesajdan alıntı yap

hayko14

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2009 #6
ilk önce irm.art arkadaşıma teşekkür ediyorum ve graphicturk arkadaşım dahil bütün siteden özür diliyorum.

İstanbulda bu okullar var dimi?
Bu mesajdan alıntı yap
secosec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secosec

Grafiker / Ankara

Alt 04-03-2009 #7
Grafik Tasarim bolumleri yetenek sinaviyla alir.Universitede grafik tasarim okumak icin guzel sanatlar lisesine gitmek zorunda degilsin ama gidersen eger cok faydasini gorursun herkesten 1 adim onde olursun. bu iste ne olucaginda tamamen senin azmine ve basarina bagli.
Bu mesajdan alıntı yap

hayko14

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-03-2009 #8
bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap