grafik okumak istiyorum.

Kantin - grafik okumak istiyorum. ...

grafik okumak istiyorum.
_NoKTa_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_NoKTa_

Hiç Biri / Ankara

grafik okumak istiyorum.

Alt 25-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben düz lise mezunuyum ve yetenekle sınava girebilmem için resim dersleri almam lazım onun yerine 2 yıllık tercih yapsam zorlanırmıyım yaratıcılığıma güveniyorum ama kağıda dökerken biraz zorlanıyorum..okulda kendimi dahada geliştirebillrim diye düşünüyorum elle çizim yapamadığım için eksiklik yaşarmıyım...
tercih yapıcam ve yardımlarınızı bekliyorum:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yeliz236 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeliz236(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ben grafik ve fotoğraf bölümü lise son öğrencisiyim ve kısmetse belirlediğim hedef olarak 4 yıllık bi üniversite olsun istiyorum eğer yeteneğin varsa ve kendine güveniyorsan bence 4 yıllık tercih etmelisin.Ama yetenek sınavlarına hazırsan.neticede çok zorlu bir sınav.İlerisi içinde 4 yıllık kesinlikle.bi art director olarak çalışmak var bide normal bi grafiker tercih senin elinde ama ne seçersen seç umarım senin için hayırlısı olur grafik okumak istiyorum. teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

_NoKTa_

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-07-2008 #3
teşekkür ederim ama işte kağıda dökmekte zorluk yaşıyorum ben yani 2 yıllık üni de bunun sıkıntısını yaşar mıyım kafamı karıştıran konu bu
Bu mesajdan alıntı yap

_NoKTa_

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-07-2008 #4
ya yardımcı olcak 2 yıllık grafik okuyan kimse yok mu grafik okumak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2008 #5
Grafik Tasarım, çizebilme yeteneği gerektiren bir bölümdür. Grafiker olmak için, böylesi bir yetenege sahip olamanız gerekiyor. İki yada dört hedef grafiker olmaksa, desen çizmeye zaman kaybetmeden hemen başlayın. derim...
Okula girerken hadi şansınız vardı diyelim, iş hayatına atıldınızda ne olacak?
Bu mesajdan alıntı yap

_NoKTa_

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-07-2008 #6
okul hayatı zorlu mu geçer diyosunuz yani :s
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2008 #7
okul hayatı zorlu mu geçer diyosunuz yani :s
okul 4 yıl. meslek ise ömür boyu sürüyor....
Okulda yapamadiginizda en fazla dersten kalirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-07-2008 #8
arkadaşlar okula çizimi ÖĞRENMEK için gideceksiniz.o yüzden korkmadan sınavlarına girin ve kazanın o korku yüzünden kimler bu işi ıskaladı bir bilseniz.yaratıcılığın 4 yılla veya 2 yılla alkası yoktur kariyer yapmak istiyorsanız 4 yıllık okursunuz yok grafikerlikse derdiniz 2 yıllıkta da iyi şeyler öğrenebilirsiniz.Arkadaşlar bir de şu ayrımı mutlaka yapın üniversiteyle lise arasında şu önemli fark var üniversite de siz hocalardan bir şey alırsınız lise de ise hocalar size verir.hadi girin sınava eğer istiyorsanız alırsınız başarılar...grafik okumak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil, grafik, istiyorum, okumak, yardım