grafik programı arıyorum

Yazılım Rehberi - grafik programı arıyorum Sponsorlu Bağlantılar sa arklar ben sitede yeniyim ve bir grafik programı arıyorum lütfen ilgilenenler aşağıda msn var ordan ulasabilirmis *******@************ lütfen:sadsmile:...

grafik programı arıyorum
lazkopat-53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lazkopat-53

Forumdan Uzaklaştırıldı

grafik programı arıyorum

Alt 16-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sa arklar ben sitede yeniyim ve bir grafik programı arıyorum lütfen ilgilenenler aşağıda msn var ordan ulasabilirmis

*******@************

lütfen:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
lütfen forum kurallarını okuyunuz!
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-11-2008 #3
Açmış olduğunuz başlık ve bölüm yanlıştır. Ayrıca kurallarımızda da belirtildiği üzere iletişim bilgilerinizi forum genelinde yazmanız kurallara aykırı bir davranış olacaktır. MSN den yardım istemişsiniz. Peki bu kadar insan bilgilerini burada paylaşırken sizin msn den yardım istemeniz bencilce olmaz mı? Lütfen biraz daha dikkat...

Mesajınızı editleyip iletişim bilginizi sildikten sonra konunuzu doğru yere aktarıyorum.

Size önerebileceğim iki program yazmak istiyorum. İkisinde de lisans problemi olmadığından kolaylıkla indirip kurabileceğiniz programlardır.

Biri aynen Adobe Photoshop gibi biteşlem yani pixel tabanlı olan Gimp:

Diğeri ise vektörel formatlı çalışmalar yapabileceğiniz Inkscape:

Elbetteki grafik programları denince sadece bu programlar ile yapılır demek istemiyorum. Birçok lisanslı programlar da satın alarak bu işlerle uğraşa bilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil, adobe photoshop, ariyorum, arklar, download download, full, gimp ınkscape indir, grafik, program, programi, yardim