grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?

Graficafe - grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ? ...

grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 02-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illaki her grafiker kullandığı programdan esinlenerek kendince bazı komedi terimler üretmiştir. Örneğin şu dosyayı zoomlarmısın :lol: ya da yaptığımız bazı sakarlıklarda keşkede ctrl+z yapabilsem :lol: ya da seni powerclip yapar kutuya sokarım :lol: gibi gibi gibi....=) sizinde günlük hayatta böyle kullanımlarınız varsa buyrun buraya :cool1: herkese iyi çalışmalar. hayatınız boyunca yaptıklarınızı ctrl+z yapma gereği duymadan yaşamanız dileğiyle =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bazen (laf aramizda) bulasik yikiyoken gecen tabak kirdim.keske dedim ctrl+z tusu olsa hayat icin.simdi esim gorurse mahfeder beni grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-05-2008 #3
kopyala yapistir istiyorum bazen grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?Dgrafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 02-05-2008 #4
grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ? hayata karsı en çok kullanmak istediğim tuş ctrl+z
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-05-2008 #5
schift+delete de olabilir grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ? cok isime yarayabilir grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?D
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 02-05-2008 #6
ctrl+z tuşu gerçekten çok iyi olurdu... grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2008 #7
seni burdan şuraya bir exportlarımki....
bu yazıyı yeni updateledim gibisine terimler kullanıyoruz.
En kullanışlıları da arkadaşlarda söylemiş; CTRL+Z, CTRL+C, CTRL+V, SHİFT+DEL, CTRL+R, CTRL+S olurdu herhalde.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #8
ben insanların kederlerini alıyorum tabi psd formatında olması lazım..
Bu mesajdan alıntı yap
komsukizi105 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

komsukizi105

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2008 #9
sezgi-sirin bu arkadaşın dediği herşey geçerli ki hayatta bunlarla herkesin en çok karşılaştığı ve istediği tek kısa yol ctr+z ve tarih tekerrürden ibaret sözü varya oda zaten sada ve sadece ctrl+R bundan sonrası varmı doğum ve ölüm dışında varmı bi değişiklik...???
AYRICA : bu konu her ilk başlayan grafiker adayının ilk aklına takılan konudur hepimiz yaşadık tşkler [COLOR="Sienna"]grafissmail[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 02-05-2008 #10
seni burdan şuraya bir exportlarımki....
bu yazıyı yeni updateledim gibisine terimler kullanıyoruz.
En kullanışlıları da arkadaşlarda söylemiş; CTRL+Z, CTRL+C, CTRL+V, SHİFT+DEL, CTRL+R, CTRL+S olurdu herhalde.

grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ? ya da beni hayatıma import edermisin grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?)grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?) ya da hayatımdan export ol çıkgrafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?) ya da seni croplarım grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?)grafik programlarındaki menülerin hayatınızdaki yeri nedir ?) gerçekten bu meslek ruha işliyor. öyleki ilk zamanlar daha yoğun olan ve şuanda devam eden tabelalardaki karakterlerin isimlerini tahmin etme gibi. hatta bu karakter neydi yawww diyip meraktan çatlayıp bilgisayarın başına oturup arama dahada ileri giderek cephe görsellerini gördüğümüzde kullanılan efektlere kadar, bundan sonrasını abartıyorum renk değerlerine kadar gibi gibi... tahminlerde bulunmamız bu mesleğe olan bağlılığımızı gösteriyor. herkese iyi çalışmalar:cool1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
graficafe