Grafik Tablet Afiş Çalışmalarım İçin Daha Verimli Olurmu ?

Grafik Tablet Kullanım Alanları - Grafik Tablet Afiş Çalışmalarım İçin Daha Verimli Olurmu ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar . Ben bi reklam ajansının grafikeriyim ve tablet almak istiyorum afiş çalışmalarıma katkısı olurmu ve tabletle yapılan afiş örnekleri varmı bna yardımcı olursanız sevinirm .:crying:...

flanagans2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

flanagans2

Grafiker / Aydın

Dosya15

Alt 28-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar . Ben bi reklam ajansının grafikeriyim ve tablet almak istiyorum afiş çalışmalarıma katkısı olurmu ve tabletle yapılan afiş örnekleri varmı bna yardımcı olursanız sevinirm .:crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sadikbilcen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadikbilcen

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim ve yazı ile iligili her işte yardımı olur ama alıp hemen çizeceğim gibi bir yanılsamaya girmeyin.Eğer daha önce kullanmamışsanız en az 1-2 ay alışma dönemi geçirmeniz gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
sessizsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sessizsu

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2010 #3
Bence bir yararı olmaz ama çizim yapıp bu yaptığınız çizimleri afişlerde kullanacaksanız o zaman olabilir ama afiş çalışmak için zor olur.
Bu mesajdan alıntı yap