Grafik Tablet Alıcaktımda

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik Tablet Alıcaktımda ...

beyhan123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyhan123

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar ben grafiti yapıyorum daha amatörüm ama genede kendimi geliştiriyorum. Tablet kullanarak yapmak istiyorum fakat araştırdım laptopa veya masaüstü pc ye bağlı olarak yapılanları varmış bana ben dışardayken kendim çizmek istiyorum hiç bir pc ye bağlanmadan bu tür tabletler nelerdir fiyatları ve işe yararlılığı nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba bilgisayara bağlanan grafik tabletlerle daha fazla uygulama çalıştırabileceğinizden yapabilecekleriniz daha fazla olur. ama daha taşınabilir cihazlar arıyorsanız fiyat çok farklı bir şekilde yükselecektir.

Sırayla önerilerim :

Bilgisayarınız varsa ve tablete alışmak için denemek istiyorsanız

UC Logic FP640 modelini önerebilirim.
http://www.teknobiyotik.com/cevre-bi...ik-tablet.html

Eğer taşınabilir tablet istiyorsanız basınca duyarlı olması lazım

Bütçeniz varsa

2bin TL civarına Samsung Galaxy Note alabilirsiniz basınca duyarlı ama tam olarak ne kadar duyarlık seviyesinin olduğunu bilmiyorum birde 5" ekranda çizmek ne kadar kolay gelir size kalmış.

UC Logic modelleri 1024 kademe duyarlılığa sahiptir dilerseniz
Bu mesajdan alıntı yap
razordeath isimli Üye şimdilik offline konumundadır

razordeath

Grafiker / Isparta

Alt 14-02-2012 #3
başlıktaki imla hatasını düzeltin önce.
Bu mesajdan alıntı yap
beyhan123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyhan123

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-02-2012 #4
Merhaba bilgisayara bağlanan grafik tabletlerle daha fazla uygulama çalıştırabileceğinizden yapabilecekleriniz daha fazla olur. ama daha taşınabilir cihazlar arıyorsanız fiyat çok farklı bir şekilde yükselecektir.

Sırayla önerilerim :

Bilgisayarınız varsa ve tablete alışmak için denemek istiyorsanız

UC Logic FP640 modelini önerebilirim.
http://www.teknobiyotik.com/cevre-bi...ik-tablet.html

Eğer taşınabilir tablet istiyorsanız basınca duyarlı olması lazım

Bütçeniz varsa

2bin TL civarına Samsung Galaxy Note alabilirsiniz basınca duyarlı ama tam olarak ne kadar duyarlık seviyesinin olduğunu bilmiyorum birde 5" ekranda çizmek ne kadar kolay gelir size kalmış.

UC Logic modelleri 1024 kademe duyarlılığa sahiptir dilerseniz

www.teknobiyotik.com üzerinden grafik tabletleri yanyana dizip kıyaslayabilir daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.
Hmm o kadar bütçem yok Grafik Tablet Alıcaktımda Önerdiğiniz tablete bakıcam teşekkürler Grafik Tablet Alıcaktımda
Bu mesajdan alıntı yap