Grafik tablet alıp çizim yapmak istiyorum

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik tablet alıp çizim yapmak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum. Küçük yaştan beri hiçbir eğitim almadan çizim yapıyorum hayatım gibi diyebilirim. Kağıt üzerinde çizim yapmayı bırakıp, pc üzerinde çizim yapmak istiyorum. 150 ...

antidh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antidh

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 06-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum. Küçük yaştan beri hiçbir eğitim almadan çizim yapıyorum hayatım gibi diyebilirim. Kağıt üzerinde çizim yapmayı bırakıp, pc üzerinde çizim yapmak istiyorum. 150 TL'ye kadar bütçe ile tablet alacağım. Bu fiyata en iyi tablet önerileriniz ne olur? Yada kullanıp ta memnun olduğunuz tablet nedir?

Bir kaç çizimim;

Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

antidh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antidh

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 06-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buda bu sabah fare yaptığım çizim. Bu tip çizimler yada kara kalem çizimleri rahat yapabileceğim bir tablet arıyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-10-2012 #3
Merhaba,

Öncelikle kalem ile çizim yapıyor olmanız tablet ile çok üst noktalara kolay gidebilmenizi sağlayacaktır.

Laptop ile yanınızda taşıyacaksanız A5 ve A6 modellere bakabilirsiniz çantaya kolayca
sığarlar her yerde çalışabilirsiniz.

Aşağıdaki iki modeli inceleyebilirsiniz zaten forumda UC Logic kullanan arkadaşların yaptığı çizimlerde var fikir vermesi açısından

TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Outlet üzerinden uyguna alabileceğiniz aşağıdaki ürün var
TeknoBiyotik: UC-Logic HL850 Wireless A5 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet

Umarım yardımcı olmuştur.

Teknobiyotik.com UC Logic Türkiye distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesidir ürüne en kısa sürede ulaşırsınız.

Bu arada 3 adet android tablet hediyeli anketimize katılabilirsiniz.Bu tabletlerden birini kazanırsanız belki bunlarda da çizim yaparsınız

R9720 Quad Core Oyun Performans Videosu on Vimeo
Bu mesajdan alıntı yap
Birol14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Birol14

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-11-2012 #4
aynı şekilde ben de arkadaşın aynı durumundayım şuanda tablet bakıyorum

Wacom Bamboo CTL 470K modelini gözüme kestirdim bütçem 300 liraya kadar bundan daha kaliteli bir ürün varsa bildiğiniz yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap