Grafik tablet aracı hakkında sorum olacak?

Donanım Rehberi - Grafik tablet aracı hakkında sorum olacak? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar adobe photoshopta elle çizim yapabilmek için sanırım grafik tablet denen araçlar kullanılırmış.Biraz araştırma yaptım.Aşağıdaki linkte grafik tabletler var. benim sorum şu olacaktı.Bu donanım parçaları adobe phoshop ile ...

saxahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saxahan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar adobe photoshopta elle çizim yapabilmek için sanırım grafik tablet denen araçlar kullanılırmış.Biraz araştırma yaptım.Aşağıdaki linkte grafik tabletler var.
benim sorum şu olacaktı.Bu donanım parçaları adobe phoshop ile birebir uyumlu mudur?Uyumlu değilse acaba nerden temin edebilirim?Cevapları bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bütün Grafik tabletler Photoshopla uyumludur.. Ben şimdiye kadar iki tablet kullandım sorun yok... hatta biliyorsundur belki mause ile yaptığından daha fazla iş yapabiliyorsun kaleminin ucu basınca duyarlı olduğu için bastırdıkça ucunu zemine doğru fırça ebadın otomatik olarak büyür ve küçülür...... Sorun olmaz...
Bu mesajdan alıntı yap
saxahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saxahan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-07-2007 #3
Hmm.Bilgi için sagol.Ucuz bişey alalım deneyelim önce Grafik tablet aracı hakkında sorum olacak?
Bu mesajdan alıntı yap
DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2007 #4
Ucuz etin yahnisi yenmez...Unutmayalım ...
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2007 #5
Grafik tablet bir çeşit mouse dir ve pc nizde kurulu tüm programlarla entegre çalışır. sadece photoshop değil adobe illustrator, corel painters, artrage, twisted brush gibi bir çok programla eğer el beceriniz iyiyse çok güzel işler çıkarabilirsiniz.
Altta piyasada bulunan en ucuz grafik tabletlerden biri olan uc-logic wp8060 ile yaptığım birkaç örnek ekledim.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
igoala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igoala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 30-07-2007 #6
benim de böyle birşeye ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz bi marka ya da nereden temin edilebilir, bir fikri olan varsa bana dönebilir mi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
asdf29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asdf29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-12-2007 #7
benim de böyle birşeye ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz bi marka ya da nereden temin edilebilir, bir fikri olan varsa bana dönebilir mi acaba?
evet bu konuda daha ayrıntılı bilgi verebilecek olan var mı, fiyat olayı pc ile uyumluluk olayı vs..
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-12-2007 #8
http://www.grafikerler.net/grafik-tabletler-f178.html
ilgili bölüme yazarsanız sorularınızı bilgi almanız kolaylaşır
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-12-2007 #9
AÇikcasi Bu Tablet Olayini Yillar Yillar Once YapmiŞtim Ozaman Çok Pahaliydi Bence Kaliteden Taviz Vermeyin Aradiginizdan Daha Çok Şeyleİ Bulucaksiniz Önce Kalİte Grafik tablet aracı hakkında sorum olacak?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik tablet, grafik tabletler, photoshop