Grafik tablet arıyorum, önerileriniz;

Grafik Tablet Kullanım Alanları - Grafik tablet arıyorum, önerileriniz; ...

okanasn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okanasn(18)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, ben texture vb. çizim yapmak için grafik tablet arıyorum. Ekranı çok büyük olmasa da büyük tercihimdir. Fakat fiyatlar beni gerçekten aşıyor haliyle 2. el arıyorum kalemi falan eksiksiz.

Öğrenciyim, fiyatın aşırı olmaması gerek. Tabletin de basınca duyarlı özelliği falan olmalı. Photoshop kullancısıyım ve gerekli brushları da bilmiyorum.

Tablet kullanımında bana yardımcı olacak biri ve 2. el bir grafik tablet arıyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

st_saint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

st_saint(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende uygun fiyatlı ekranı grafik tablet var irtibata geçmek isterseniz mesaj yazın
Bu mesajdan alıntı yap
sedasakar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedasakar

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 30-05-2014 #3
wacom PTK-540WL modeli var elimde bi araştır istersen bence iyi bir ürün, yenisini aldığım için bunu satıyorum, az kullandım temizdir.
ÖZELLİKLER:
Aktif Genişlik: 203,2 mm
Aktif Yükseklik: 127 mm
Bağlantı Arabirimi: Bluetooth
Bağlantı Arabirimi: USB
Bağlantı Türü: Kablosuz
Bileşenler: Grafik Tablet
Bileşenler: Kalem
Çoklu Dokunmatik: Hayır
Çözünürlük: 5080 lpi
Kalem: Var
Kalem Basınç Seviyesi: 2048
Kısayol Tuş Sayısı: 8
Okuma Yüksekliği: 10 mm
Renk: Siyah
Seri: WACOM INTUOS4
Veri Girişi: Dokunmatik
Veri Girişi: Kalem
Veri Hızı: 200 pps
Yazılım: Var
Bu mesajdan alıntı yap
katrankor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katrankor

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-08-2014 #5
Merhaba, ben texture vb. çizim yapmak için grafik tablet arıyorum. Ekranı çok büyük olmasa da büyük tercihimdir. Fakat fiyatlar beni gerçekten aşıyor haliyle 2. el arıyorum kalemi falan eksiksiz.

Öğrenciyim, fiyatın aşırı olmaması gerek. Tabletin de basınca duyarlı özelliği falan olmalı. Photoshop kullancısıyım ve gerekli brushları da bilmiyorum.

Tablet kullanımında bana yardımcı olacak biri ve 2. el bir grafik tablet arıyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.
Selam,

Bende yurtdisindan aldigim tabletimi satmayi dusunuyorum. Hic kullanmadim, heves edip aldim, 4 yada 5 kez cizmeye calistim. Istanbul ici, elden gorebilirsiniz olmadi kargoyla yollarim. Sifirdan farksiz.

Model: Wacom Intous Pro (s)
Fiyat: 500TL
Iletisim: 0545 378 7378 / Ertugrul
Bu mesajdan alıntı yap