Grafik tablet çalışması

İllüstrasyon Çalışmaları - Grafik tablet çalışması ...

Grafik tablet çalışması
sadikbilcen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadikbilcen

Hiç Biri / Ankara

Grafik tablet çalışması

Alt 07-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

pf1209 +ps3 çizgiroman çalışması

Grafik tablet çalışması

Grafik tablet çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
lantier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lantier

Webmaster / İstanbul

Alt 11-07-2011 #3
elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
levent1132 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levent1132

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2011 #4
Nolcek yaa .D kıyak olmuş bro
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-07-2011 #5
Grafik çok güzel olmakla beraber ben kurgu ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Mesela her taraftan mermi geliyor, çizmeye çalıştığınız kişi de Max Pane diyelim ki, O' da yaralı ve alışık olduğumuz uçarak atışını yapmış gibi, silahından dumanlar çıkıyor. 1-) Silahtan çıkan duman çok aşırı olmamış mı ve Max Pane nereye ateş etti, ateş ettiği ve neden silahının yönü baktığı tarafa doğru değil. Ben düşmüş olsam, silahımı önüme alarak düşerim, yani kurgum yanlış olabilir belki ama duruşunda bir gariplik sezinledim ben. Bir diğer husus da ceketinin kat izlerinde. Üzerinde smokin tarzı arkası uzun birşey varmış da düşünce arkaya doğru dalgalanmış gibi görünüyor. Yani o da bana garip geldi. Bacak arasında da birşeyler geçiyor ve ne olduğunu henüz çözemedim. Ama çizim kabiliyetinin çok iyi olduğunu söylemeliyim. Umarım yorumumu yanlış anlamazsın.
Bu mesajdan alıntı yap

sadikbilcen

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-07-2011 #6
Grafik çok güzel olmakla beraber ben kurgu ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Mesela her taraftan mermi geliyor, çizmeye çalıştığınız kişi de Max Pane diyelim ki, O' da yaralı ve alışık olduğumuz uçarak atışını yapmış gibi, silahından dumanlar çıkıyor. 1-) Silahtan çıkan duman çok aşırı olmamış mı ve Max Pane nereye ateş etti, ateş ettiği ve neden silahının yönü baktığı tarafa doğru değil. Ben düşmüş olsam, silahımı önüme alarak düşerim, yani kurgum yanlış olabilir belki ama duruşunda bir gariplik sezinledim ben. Bir diğer husus da ceketinin kat izlerinde. Üzerinde smokin tarzı arkası uzun birşey varmış da düşünce arkaya doğru dalgalanmış gibi görünüyor. Yani o da bana garip geldi. Bacak arasında da birşeyler geçiyor ve ne olduğunu henüz çözemedim. Ama çizim kabiliyetinin çok iyi olduğunu söylemeliyim. Umarım yorumumu yanlış anlamazsın.
yorum için teşekürler .artık kimse bu kadar uzun yazma gereği bile duymuyor.Dediklerinizde haklısınız.öylesi bir karalamaydı bu.Arkadaşım Hakan Karabey'in Ümit kaptan diye bir çizgiromanı var , ona katkı için çizilmiş anlık birşeydi.Ama dediklerinizde haklılık payı çok. göndermiş olduğum diğer çalışamalarıma da bakarak ışık tutarsanız evinirim.
Saygılarımla....
Örneğin bu
Grafik tablet çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 23-07-2011 #7
yorum için teşekürler .artık kimse bu kadar uzun yazma gereği bile duymuyor.Dediklerinizde haklısınız.öylesi bir karalamaydı bu.Arkadaşım Hakan Karabey'in Ümit kaptan diye bir çizgiromanı var , ona katkı için çizilmiş anlık birşeydi.Ama dediklerinizde haklılık payı çok. göndermiş olduğum diğer çalışamalarıma da bakarak ışık tutarsanız evinirim.
Saygılarımla....
Örneğin bu
Grafik tablet çalışması
Bu çalışma çok daha gerçekçi duruyor. Grafik tablet kullanarak illustrasyon yapabilenlere çok saygım var. Açıkcası bu sitede de bu alandan işin gerçekten piri denilebilecek insanların paylaşımları var. Ben geçen sefer de söylediğim gibi bu konuda çok kabiliyetli olduğunuzu düşünüyorum. Umarım kendinizi daha da geliştirir ve çok çok iyi, adından söz ettiren bir grafiker olabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

sadikbilcen

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-07-2011 #8
İyi niyet ve yorumlarınız için çok teşekkürler.Dediğiniz gibi bu site çok kaliteli bir işe imza atıyor.Bünyesinde gerçekten işinin erbabı insanlar var.umarım onlar gibi çalışmalara imza atabilirim.... Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
alican81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alican81

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-07-2011 #9
güzel çalışma perspektive dikkat edersen daha iy durur o pozisyonda ayağın duruşu daha iyi açıyla çizilebilirdi mermi efektlerinde bzı kısmlarda karekterin önüne geçmiş hatta karekterde bozulmalar yaratmış genel olarak baktığımda eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 23-07-2011 #10
Güzel fakat anatomi üzerine biraz daha çalışmalısınız bence..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları