grafik tablet ile alakalı lütfen yardım

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - grafik tablet ile alakalı lütfen yardım ...

gulguncihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulguncihan

Karikatürist / İzmir

Alt 09-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba .. Karikatür ve karakalem ile ilgileniyorum.
Forumda bu konu varmıdır bilmiyorum mazur görün.
Bilmek istediğim şudur.Bir tane wacom cintic 13 almak istiyorum.Bunu aldığım takdirde adobe illustrator vs programı ben mi temin edeceğim?Nasıl bir işletim sistemine sahiptir bu?Bilgilendirirseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GraphicsPointer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphicsPointer

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CINTIQ 13'ü bilgisayarınızla bağlayan bir kablo var, bu kablo yardımıyla bilgisayarınızın ekran görüntürüsü otomatik olarak tablete yansır ve sizin rahat çizim yapmanıza yardımcı olur, eğer amatör çizim yapıyorsanız daha ucuz bir model öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-07-2015 #3
Merhaba ,

Grafik tablet ile yazılım ayrı konulardır . Ürünlerin kutu içeriklerini almadan önce kontrol etmenizde fayda var.

Türkiyede en çok satan ve tercih edilen UC Logic Cintiq Serisine karşılık Yeni
Nesil LCD Grafik Tabletini Duyurdu : 10.1 Penates satınalmadan önce inceleyebilirsiniz .Fiyat ve Performans oranı dikkatinizi çekebilir.

UC Logic Lapazz SP1001 Penates 10.1" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LED Grafik Tablet

Aşağıdaki detaylı UC Logic incelemesi size tablet almadan önce fikir verebilir.
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek - Sayfa 6

Umarız faydalı olur

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim
Bu mesajdan alıntı yap
gulguncihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulguncihan

Karikatürist / İzmir

Alt 26-07-2015 #4
Verdiğiniz bilgiler bana çok yardımcı oldu çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap