Grafik tablet ile ilk çalışmam

Deneme Çalışmalar - Grafik tablet ile ilk çalışmam ...

midgardian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

midgardian

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Çizimden falan zerre anlamam.Askerden yeni geldim yaş 30. Farklı alanda iş bulmak istiyorum.Can sıkıntısından gittim tablet aldım ve çizim yapmaya başladım.Bu yaştan sonra bu sektörde nasıl iş bulur tutunurum bilmiyorum ama yapmak istiyorum. Grafik tablet ile ilk çalışmam Var mı yetenek diye sormak istedim.

Bunlar da yeni yaptıklarım. Sanırım gittikçe iyileşiyor.

Grafik tablet ile ilk çalışmam Grafik tablet ile ilk çalışmam Grafik tablet ile ilk çalışmam Grafik tablet ile ilk çalışmam

Yeni bir tane daha. Yavaş yavaş birşeyler oturuyor kafamda.1 ay daha düzenli çizersem sanırım daha iyi çizmeye başlayacağım.

Bugün çizesim geldi Grafik tablet ile ilk çalışmam

Teşekkürler.Bugün bir sahil manzarası çizeyim dedim.Sabahtan beri çizemedim.İnsan hergün aynı yeteneği tutturamıyor sanırım.Bun uda az önce çizdim.Normal dağ olarak başladım ama böyle birşey oluştu çizerken Grafik tablet ile ilk çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

anoic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anoic(23)

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 06-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk Başlangıç için gayet iyi Gelişe bilir Grafik tablet ile ilk çalışmam Çalışmalara devam
Bu mesajdan alıntı yap
zeynep96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynep96

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 22-06-2013 #3
bence baya geliştirmişsiniz çalışmaya devam edin...Grafik tablet ile ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
anoic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anoic(23)

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 08-07-2013 #4
En sonuncuya güldüm Dağdan Hortum gibi bişey çıkartmışsın resmen Grafik tablet ile ilk çalışmam Grafik tablet ile ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Pythias isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pythias(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 08-07-2013 #5
Merhabalar, ben çizimden hiç anlamam deyip bu denli başarılı sonuçlara imza atmak eğlenceli olsa gerek. Grafik tablet ile ilk çalışmam Bence bu konuda bir kurs alıp kendinizi çok daha iyi yerlere götürebilirsiniz... Başarılarınızın devamını dilerim. Grafik tablet ile ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
midgardian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

midgardian

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 20-07-2013 #6
Teşekkürler arkadaşlar. Açıkçası kısa zamanda güzel yol aldım diye düşünüyorum 3 haftadır çizim yapmıyorum bazı sebeplerden dolayı.Buraya eklemediğim birkaç çizim daha var onları da ekleyeyim

Grafik tablet ile ilk çalışmamGrafik tablet ile ilk çalışmamGrafik tablet ile ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
CheGuavera21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CheGuavera21

Grafiker / Gaziantep

Alt 20-07-2013 #7
bu ne şimdi
Bu mesajdan alıntı yap