grafik tablet öneri

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - grafik tablet öneri Sponsorlu Bağlantılar ilk defa grafik tablet kullanacağım ve wacom almak istiyorum nasıldır ve hangi modeli almalıyım 400 lira civarı olursa iyi olur teşekkürler...

grafik tablet öneri
sametmeric isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sametmeric

Öğrenci (Diğer) / Çorum

grafik tablet öneri

Alt 01-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk defa grafik tablet kullanacağım ve wacom almak istiyorum nasıldır ve hangi modeli almalıyım 400 lira civarı olursa iyi olur teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baharhncl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharhncl

Eğitimci / Bursa

Alt 27-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba. Ben de amatör olarak çizim yapıyorum ve tablet arıyorum. Karikatür ve çeşitli tasarımlar yapmak için kullanıcam. Wacom bamboo yu önerdiler başlangıç için ama ben karar veremiyorum hangi özelliine bakmalıyım bilmiyorum. max fiyat 300 tl olmalı. Yardımcı olur musunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-01-2016 #3
Grafik tablet kullanırken en önemli hususlardan birisi yedek parçalarını kolay bulabilmenizdir.
Özellikle amatör bazda parçaların çok pahalı olması yıpratıcı olabilir.

Outlet ürünleri ile profesyonel tabletleri uygun fiyata alma şansınız var:

Outlet

Eğer sıfır ürün düşünüyorsanız aşağıdaki 2 modeli önerebiliriz.
UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

UC Logic Lapazz W963 A5+ Profesyonel 5080LPI Grafik Tablet (Siyah) - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Umarız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim
Bu mesajdan alıntı yap
GrafikYazilim06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikYazilim06

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2016 #4
Wacom Bamboo yu 2 yıldır kullanıyorum,gayet memnunum tavsiye ederim.CTH-470 modeli.
Bu mesajdan alıntı yap