Grafik Tablet Öneri

Grafik Tablet Kullanım Alanları - Grafik Tablet Öneri ...

Grafik Tablet Öneri
lakota3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lakota3

Hiç Biri / İstanbul

Grafik Tablet Öneri

Alt 16-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Grafik tablet almayı planlıyorum .. Ayırmış olduğum bütçe 800 tl ve 1000 tl arası ..
Sizinde kullanıp beğendiğiniz , önerebileceğiniz tabletler varsa yardımcı olursanız sevinirim ..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
wacom intuos3 A5 önerebilirim size. yeterince profesyonel.
Bu mesajdan alıntı yap

lakota3

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2009 #3
Öncelikle teşekkürler dostum ..

Biraz araştırdım ve Wacom Cintiq 21ux Colour Lcd Tablet 'in tam bana göre olduğunu anladım ..

Bu tableti önerebilirmisin ve nerede bulabilirim ..
Bu mesajdan alıntı yap
tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Bu mesajdan alıntı yap

lakota3

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2009 #5
Biraz acele ettim sanırım , fiyatı oldukça yüksekmiş :smile:

Çizimi tamamen tablete yapabileceğim ve fiyatı daha düşük olan bir modeli varmıdır bu ürünün acaba ..
Bu mesajdan alıntı yap
fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 16-09-2009 #6
Öncelikle teşekkürler dostum ..

Biraz araştırdım ve Wacom Cintiq 21ux Colour Lcd Tablet 'in tam bana göre olduğunu anladım ..

Bu tableti önerebilirmisin ve nerede bulabilirim ..
Ben daha önce tablet kullanmaya çalıştım fakat alışamadım, aldığım tableti iade etmiştim ve üstüne biraz ilave etmek koşuluyla farklı bir ürün almıştım.
Çizdiğini görerek (lcd ekranlı) wacom tabletler başlangıç için ideal değildir.
Tabi sadece denemek amacıyla verebileceğin 5-6 bin doların yoksa...
Öncelikle wacom un daha mütevazi modellerini öneririm.Bunlarda 500 TL sı civarında olan modellerdir.
Çalışırken bu tabletlerle çizerken kağıda değilde ekrana bakman gerekecek bu da benim için büyük handikap oldu konsantrasyon açısından.
Adımı dahi zor yazıyordumGrafik Tablet Öneri
Yalnız bu benim kanaatim.Wacom tabletlerin her özelliğini çok profesyonelce kullanan arkadaşlarım var ve çok güzel sonuçlar elde ediyorlar..
Bu mesajdan alıntı yap

lakota3

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2009 #7
Ben daha önce tablet kullanmaya çalıştım fakat alışamadım, aldığım tableti iade etmiştim ve üstüne biraz ilave etmek koşuluyla farklı bir ürün almıştım.
Çizdiğini görerek (lcd ekranlı) wacom tabletler başlangıç için ideal değildir.
Tabi sadece denemek amacıyla verebileceğin 5-6 bin doların yoksa...
Öncelikle wacom un daha mütevazi modellerini öneririm.Bunlarda 500 TL sı civarında olan modellerdir.
Çalışırken bu tabletlerle çizerken kağıda değilde ekrana bakman gerekecek bu da benim için büyük handikap oldu konsantrasyon açısından.
Adımı dahi zor yazıyordumGrafik Tablet Öneri
Yalnız bu benim kanaatim.Wacom tabletlerin her özelliğini çok profesyonelce kullanan arkadaşlarım var ve çok güzel sonuçlar elde ediyorlar..

Evet haklısın fiyatı çok yüksek bencede .. Diğer türlü ise baya bir senkron sorunu yaşıyacağım .. Monitöre bakarak çizmek zor olacak benim için ..

Şuan ki düşüncem ise direk tablete çizicek bir cihaz .. ortalama 1000-1500 arası olacak değerlerde ..Forumda da bakıyorum belki bulabilirim böyle birşey ..
Bu mesajdan alıntı yap
XFWDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XFWDesign

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 08-11-2009 #8
bu tabletlerden alsak azda oLsa cızım yapabılırız degılmı?
Bu mesajdan alıntı yap
HYFCOOLCLUB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HYFCOOLCLUB

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 20-12-2009 #9
bu tabletlerden alsak azda oLsa cızım yapabılırız degılmı?
Ne demek azda olsa
Baya baya çizim yaparsın serbest çalışmalardan bahsediyorsan çizim yeteneğiin olması gerekiyor fakat fotoğrafları çok rahat illustrasyonlaştırabilirsin.

Ben wacom bamboo one aldım 179 lira yanındada artrage cdsi verildi

gayet güzel bir tablet ilk 2 gün çook sıkıntı çektim.alışamadım ama sonradan çok sevdim çok rahat kullanabiliyorum uzunca bir sürede bir üst modeline geçmeyi düşünmüyorum.

Gerçekten hayal gücü gelişmiş olan yetenekli grafik tasarımcıların tablete bile ihtiyacı yok + çizim yapıyorsa daha düşük fiyatlı tabletler almalı diye düşünüyorum sonuçta cihazda değil kişinin kendisindedir marifet.
Bu mesajdan alıntı yap