Grafik Tablet Önerisi

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik Tablet Önerisi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Ben grafik tableti almak istiyorum.Açıkçası daha önce hiç kullanmadım ve bu konuda hiçbir bilgim yok. Çok maaliyetli birşey istemiyorum ama işimi de görsün istiyorum. Fiyat olarak sanırım ...

Grafik Tablet Önerisi
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Grafik Tablet Önerisi

Alt 09-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Ben grafik tableti almak istiyorum.Açıkçası daha önce hiç kullanmadım ve bu konuda hiçbir bilgim yok. Çok maaliyetli birşey istemiyorum ama işimi de görsün istiyorum. Fiyat olarak sanırım en uygunu uc logic markasıymış.

Bana bu markanın hangi modelini önerebilirsiniz? Sanırım basınç hassasiyeti ve bilgisayara aktarım hızı gibi şeyler önemliymiş tabletlerde. alacağım tabletin de bu özelliklerinin iyi olmasını istiyorum. ayrıca bir çok tekno markette tablet aradıysam da bulamadım. önereceğiniz modeli nereden satın alabilirim? net dışında biryerde bulmak mümkün değil midir? net üzerinden birkaç websitesi buldum ama açıkçası güvenemedim. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
şimdiden zaman ayırıp okuduğunuz için ve yardımlarınız için teşekkürler.. Grafik Tablet Önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yusufbey123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbey123(24)

Grafiker / Aydın

Alt 10-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende bir tane Lapazz markalı TWA60 bulunuyor. İstersen satabilirim..75 TL ye
Bu mesajdan alıntı yap

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2014 #3
Teşekkür ederim ancak 2. el istemiyorum Grafik Tablet Önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-05-2014 #4
Merhaba öncelikle yeni başlıyorsanız çok üst seviye bir ürün almanızı önermiyoruz
raporlama hızı çok karalamalı çizim teknikleri kullanıyorsanız avantaj sağlar
Zaten UC Logic ürünlerinin basınç duyarlılı ve raporlama hızları giriş seviyesinde bile oldukça yüksektir

UC Logic ürünlerini deneyerek alabileceğiniz bir mağaza şuan için yok

UC Logic distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesi Teknobiyotik üzerinden alabilirsiniz

Aşağıdaki outlet ürünü düşünebilirsiniz
TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet

Aşağıdaki linkte sıfır H640 modeli laptop ile çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz boyutta bir üründür seyahat sırasında bu ürünü tercih ediyorum
TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Umarım faydası olmuştur

UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2014 #5
Merhaba öncelikle yeni başlıyorsanız çok üst seviye bir ürün almanızı önermiyoruz
raporlama hızı çok karalamalı çizim teknikleri kullanıyorsanız avantaj sağlar
Zaten UC Logic ürünlerinin basınç duyarlılı ve raporlama hızları giriş seviyesinde bile oldukça yüksektir

UC Logic ürünlerini deneyerek alabileceğiniz bir mağaza şuan için yok

UC Logic distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesi Teknobiyotik üzerinden alabilirsiniz

Aşağıdaki outlet ürünü düşünebilirsiniz
TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet

Aşağıdaki linkte sıfır H640 modeli laptop ile çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz boyutta bir üründür seyahat sırasında bu ürünü tercih ediyorum
TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Umarım faydası olmuştur

UC Logic Türkiye

Merhaba önerileriniz için çok teşekkür ederim. Ürünleri inceledim. Bunlar uzun vadede kullanabileceğim ürünler midir acaba? Giriş seviyesini geçtiğimde de beni bir süre idare edebilmelerini istiyorum açıkçası. Tekrar tekrar yeni bir tablet almak istemiyorum. Biraz bir alayım tam alayım gibi düşünenlerdenim dürüst olmak gerekirse Grafik Tablet Önerisi Ben de kendim ürünleri biraz inceledim. İki tablet gözüme çarptı.

Uc Logic Lapazz w963 ve Uc Logic Lapazz ha61s. Bunlar hakkındaki düşüncelerinizi de söyleyebilir misiniz acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 20-05-2014 #6
iki model arasında ben Uc Logic Lapazz w963 modelini tercih ederim kablosu çıkabidliği için laptop çantasında daha kolay taşınır ama teknik özellikleri yakın modeller .

Ayrıca giriş seviyesi tabletler ile bile çok güzel çizimler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerde UC Logic modelleriyle yapılmış çalışmaları görebilirsiniz.

WP8060 Modeliyle Yapılanlar
uc logic tablet ile yapmış olduğum çalışmalar
http://fc05.deviantart.com/fs44/f/20...khankorkut.jpg
http://th05.deviantart.net/fs25/PRE/..._realaltay.jpg
Neytiri by Talipsisman on deviantART

PF 1209
Brass by kerembeyit on deviantART
Gathering by kerembeyit on deviantART
Lara Croft Tomb Raider by Talipsisman on deviantART

Umarım kendinize en uygun tableti seçersiniz.

UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2014 #7
iki model arasında ben Uc Logic Lapazz w963 modelini tercih ederim kablosu çıkabidliği için laptop çantasında daha kolay taşınır ama teknik özellikleri yakın modeller .

Ayrıca giriş seviyesi tabletler ile bile çok güzel çizimler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerde UC Logic modelleriyle yapılmış çalışmaları görebilirsiniz.

WP8060 Modeliyle Yapılanlar
uc logic tablet ile yapmış olduğum çalışmalar
http://fc05.deviantart.com/fs44/f/20...khankorkut.jpg
http://th05.deviantart.net/fs25/PRE/..._realaltay.jpg
Neytiri by Talipsisman on deviantART

PF 1209
Brass by kerembeyit on deviantART
Gathering by kerembeyit on deviantART
Lara Croft Tomb Raider by Talipsisman on deviantART

Umarım kendinize en uygun tableti seçersiniz.

UC Logic Türkiye

Verdiğiniz örnekler için çok teşekkürler. Kafamda birşeyler şekillenmeye başladı. Çok yardımcı oldunuz tekrar tekrar teşekkürler Grafik Tablet Önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
gunay41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunay41

Grafiker / Balıkesir

Alt 10-01-2017 #8
bunu önerebilirim, arkadaşım bu grafik tableti almıştı
çok pahalıda değil bayağı kaliteli çıktı,
siz detaylı bilgilerine bakmak isterseniz link atıyorum
Lapazz Athena L A5+Pilsiz Kalemli Profesyonel 5080LPI Grafik Tablet
Bu mesajdan alıntı yap
ilonu123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilonu123

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 02-02-2017 #9
wacom ctl471 öneririm . arkadaşımda wacom intus var onlarda güzel . onunki biraz daha küçüktü boyut önemli bence her ne kadar tam ekran algılasa da .
Wacom Bamboo Ctl471 Grafik Tablet GittiGidiyor'da 263377324
Bu mesajdan alıntı yap