Grafik tablet önerisi

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik tablet önerisi ...

Grafik tablet önerisi
mahsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahsu

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Grafik tablet önerisi

Alt 18-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba,
Ben öğrenciyim, çizime yeni başladım ve doğal olarak mause ile bir yere kadar çizdim. Biraz araştırdım ve bu ürüne karar verdim. Fakat bu ürünü bulamadım, baktığım sitelerin stoğunda yokmuş. Bu arada urun UC Logic Lapazz H851S. Bunu burda başka biride bir başkasına önermiş. Bundan daha iyi önerilerinizi bekliyorum. Bütçem max 300 tl. Tavsiye ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba grafik tabletlerimizden bazılarını belirttiğiniz üzere bulmanız zor olabilir aşağıdaki modelleri önerebiliriz :

UC Logic Lapazz MN853 Athena M Pilsiz Kalem A6+ Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Yada OUTLET olarak uygun fiyatla aşağıdaki Ürünleri İnceleyebilirsiniz

Outlet

Umarız buradan istediğiniz tablete kavuşur ve çizimlerinizi paylaşmaya başlarsınız

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim
Bu mesajdan alıntı yap