Grafik Tablet Önerisi ?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik Tablet Önerisi ? ...

Grafik Tablet Önerisi ?
beexurcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beexurcool

Webmaster / Ankara

Grafik Tablet Önerisi ?

Alt 16-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar hobi olarak kendimce çizimler yapıyorum. Uc logic twh850 tabletim vardı geçtimiz günlerde 3. senesinin yarılarında çalışma hayatına son verdi. Grafik Tablet Önerisi ?
Şimdi yeni bir tablet almak istiyorum hobi olarak yaptığım için bütçeyi yüksek tutmak istemiyorum bunu baz alarak tabletlere göz gezdirdim UC logicin athena modeli kriterlerime uygun görünüyor fakat twh850 bazen basınç sorunu olurdu bazende donanımsal sıkıntılar yaşanabiliyordu bu yüzden dolayı Uclogic konusunda biraz tereddüt ediyorum. Acaba bu sorunlar logicin kronik sorunları mıdır yoksa sadece twh850 modelinde mi vardı ayrıca athena modellerinden herhangi birini kullanan varsa izlenimlerini paylaşabilir mi veya athena model tablete yakın özelliklerde (Fiyat, boyut, multimedia) önerileriniz var mıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-11-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

Öncelikle UC logic tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Grafik tabletinizle yaşamış olduğunuz sorunların sebepleri birden çok olabilir.

Güncel sürücü kurulumu
Kullanmış olduğunuz yazılımın güncel ve orjinal olmaması
Photoshop sürümünün CS6 veya eski ise
Kullandığınzı işletim sisteminde grafik tablet ile çalışan özel kısa yollu klavye mouse var ise..

UC Logic markasının güncel sürücüsü ve temiz bir sistemde sorun yaşamayacağınızı düşünüyoruz.

Fiyat performans ürünü olarak hobi amaçlı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar
UC Logic Lapazz MN853 Athena M Pilsiz Kalem A6+ Grafik Tablet (UCMN853) - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Umarız yardımcı olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap