grafik tablet plazma tv ilişkisi

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - grafik tablet plazma tv ilişkisi ...

kolcakpasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolcakpasa

Grafiker / Ankara

Alt 18-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba başıma garip bi olay geldi belki ben sorunu bilmediğim için garip geliyordur çalışma masam üzerinde bilgisayarım 106 ekran plazmam ve genius marka grafik tabletim bulunmakta tvden tasarım yapmaktayım yalnız tablet kullanırken ekranın üs kısmına getirdiğimde oku sğrekli bi sekme yaşıorum ok imleci yukarı aşağı kendi kendine hareket edior. Tv yi kapattığımda yada tableti tvden uzağa götürdüğümde bu sorun yok oluyor.sebebi nedir veya bi çözümü varmıdır şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik tabletler manyetik alan oluşturarak çalışırlar.
Çevrede çok güçlü manyetik alan oluşturabilecek hoparlör /amfi /televizyon / tüplü monitör gibi bileşenler varsa uzaklaşarak etkileşimlerini ortadan kaldırdığınızda sorun çözülecektir.

aşağıda UC Logic ve TRT işbirliğiyle hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz
http://www.vimeo.com/23467191
Bu mesajdan alıntı yap