Grafik tablet satın almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik tablet satın almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? ...

Tlgcngd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tlgcngd

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 25-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Benim grafikerlik ile bir alaka yok ama heves ettim ve bir tablet alıp kendimce birşeyler yapmak istiyorum.
Daha bu konu hakkında hiçbirşey bilmediğim için kaliteli veya pahallı bir tablet almayı düşünmüyorum hatta en ucuzu hangisi ise o tabletlere göz atıyorum.
Sanalmarketimde 2 tane tablet buldum fiyatları 150tl fakat bu konuda hiç bilgim olmadığı için bir tablette ne aranmalıdır hangisi daha kalitelidir bilmiyorum.
Bulduğum tabletler bunlar bir bakıp fikrinizi söyler misiniz sizce hangisi iyidir veya başka bir öneriniz varsa onu söyler misiniz? Ancak dediğim gibi fiyat olarak 150-200 arası arıyorum profesyonel birşey olmasına gerek yok başlangıç bir tablet bakıyorum.

Site link vermek yasak ise affola

Tablet 1
Tablet 2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 25-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap

Tlgcngd

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-06-2013 #3
bunu tavsiye ederim

Bu tablet ile benim bulduğum 2 tablet arasındaki farklar nedir ?
Yani bu tabletlerin fiyatını belirleyen nedir ?
Nerden anlarım kaliteli olduğunu ?
Bu mesajdan alıntı yap
DesingI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DesingI

Grafiker / Ankara

Alt 26-06-2013 #4
Bunu okuyarak başlayabilirsiniz. TIK

Daha önce hiç kullanmamışsanız bilgi edinmeniz de fayda var.

Ayrıca almışken paraya kıyıp iyisini almak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-06-2013 #5
WP 8060 modelinin fiyatı size uygun gelebilir DesingI'nın gönderdiği inceleme yazısını sonuna kadar okursanız tablet almadan önce detaylı fikir sahibi olabilirsiniz

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP8060 A5 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri
Bu mesajdan alıntı yap

Tlgcngd

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-06-2013 #6
Yardım&Bilgi için teşekkür ederim Grafik tablet satın almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?.
Bu mesajdan alıntı yap
kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 03-07-2013 #7
wacom iyidir, wacom candır. adamların ihtisas alanı tablettir, başka ürün yoktur. dolayısıyla tek bir dalda geliştirmişlerdir kendilerini.
ha şimdi niye bu tablet sorusuna gelirsek; kalemde pil yok, bu güzel bir şey; kullanım alanı da ne çok büyük ne çok küçük, fiyat makul, basınç hassasiyeti 1024... ben kanvus almıştım başlangıç olarak, ilk fırsatta bir wacom sahibi olmak istiyorum. benden önce siz olasınız diye söyledim Grafik tablet satın almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-07-2013 #8
Açıkçası dünyada grafik tablet içindeki teknolojiyi üretebilen az sayıda firma var bunlar arasında fiyat/performans oranıyla Türkiye'de en çok tercih edilen marka UC Logic tir.

Aşağıda linki bulunan incelemenin tamamını okursanız detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek - Sayfa 6
Bu mesajdan alıntı yap