Grafik Tablet Tavsiyeniz Nedir?

Grafik Tablet Kullanım Alanları - Grafik Tablet Tavsiyeniz Nedir? ...

inholecondom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inholecondom

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar ben daha önce 3-4 ay kadar 3dstudio max ve photoshop la ilgilendim fakat sistemim yüksek olmadığından ağır çalışıyordu ve bıraktım şimdi tekrar başlamak istiyorum fakat bi grafik tablet le daha kolaylaşacağına eminim çalışma konusunda.öğrenmek istediklerim şu; grafik tablet le 3dstudio max programında rahat çalışılıyomu?normal kullanımı varmı ama digital kalemle sadece (yani günlük mouse la yaptığımız şeyler dosya açma,msn,oyun vb. masaüstü şeyler. yoksa sadece photoshop ve benzeri programlar için mi sadece)? ve başlangıç olarak uc-logic WP8060 bunu düşünüyorum fiyat olarak ta cazip.zaten şartlar değiştiğinde lcd tablet alabilirim ama şimdilik bu şekilde sizce iyimi?tavsiyenizi bekliyorum şimdiden tşklerGrafik Tablet Tavsiyeniz Nedir?)

insaflı birisi cevap verebilecek mi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben wacom intuos3 A5 tablet kullanıyorum.
bence grafik tablet 3d max de mouse'dan çok daha iyi bir performans sergiliyor.
dijital kalemini mouse yerine kullanabilirsin her yerde ama oyun oynarken mouse'a ihtiyac duyabilirsin. uc-logic konusunda ise yardımcı olamıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-04-2008 #3
Uc-Logic PF1209 kullanıyorum...acayip bir cihaz, rahatlıkla tavsiye edebilirim.Wacom'u kullanmadım ama fazlası UC-Logic'te zaten mevcut fiyat olarakta cebini güldürür..Wacomlar bir hayli pahalı adamı ağlatır..

UC-Logic'den ufak bir boyama,
Bu mesajdan alıntı yap
cepheus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cepheus(42)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-05-2008 #4
wacom bambu kullanıcılarından yorum alabilirmiyiz.. özellikle mac üzerinde kullanmayı planlıyorum.. diğer markaların sıkıntıları yüzünden sanırım doğru karar olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-05-2008 #5
(cepheus)[COLOR="Red"][/COLOR]evet kararın doğru sanırım ben yeni üyeyim slm herkeese
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-05-2008 #6
evet haklısınız gerci neyse
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-05-2008 #7
tabletle ilk tanıstıgım marka trustA4 oldu bir iki arkadas wacom yazmıs kesinlikle haklılar eger imkanınız varsa alın trust kullandım dedim ilk aldıgıda heycanlıydımGrafik Tablet Tavsiyeniz Nedir? onunla bile iyi şeyler çıkıyo nihayetinde kalem sonuçta konturolü daha iyi vs... ama tablet sadece kalemi olması degil birsürü ayrıntısı var a4 veya a5 veya daha büyügü yada kücügü bunlar pek önemsenecek ayrıntı degil cok kücük ayrıntı bana göre bende wacom kullanıyom A5 ama dedigim gibi boyutunda önemli basınc kısa yollar çözünürlük gibi seyler daha önemli gidipte kocaman trust alacagıma minicik wacom alırım daha iyi arkadasımda UC-lgic A4 var gayet güzel kullanıslı trusta göre cok cook iii fiyatıda makbul tavsiye ederim wacomdan sonra cok uzattım sanırım Grafik Tablet Tavsiyeniz Nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-05-2008 #8
cok ayrı konularda gidiyorsun bence arkadasım bilgisayarın max de kasmasını dert etme ugraş bence ama tablet alınca bilgisayarda daha hızlı max kullanacagın anlamına gelmiyo bilgisayarın neyse o yani birde tablete oyun oynamak imkansız gibi birsey max kullanırkende tablete gerek yok mause daha mantıklı bana göre ne yapmak istedigine baglı yani tabletimi cizimden baska bir sekilde kullanmıyorum boyama falan yapmadıktan sonra digerleri icinde en iyisi mauseGrafik Tablet Tavsiyeniz Nedir? kalemide mause gibi kullana biliyon ama msn olayına girmedim Grafik Tablet Tavsiyeniz Nedir? pekde düsünmüyom yani umarım dogru bişeler anlatabilmisimdir edindigim bilgiler denemelerimle bu karara vardım ben arkadasım
Bu mesajdan alıntı yap
audision isimli Üye şimdilik offline konumundadır

audision(28)

Eğitimci / İzmir

Alt 27-07-2008 #9
150Lira'yı aşmıcak bir grafik tablet arıyorum.
Bu fiyata alabilceğim en iyi grafik tablet öneriniz nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik tablet tavsiye