Grafik tablet yardım

Photoshop ve Tablet kullanımı - Grafik tablet yardım ...

Grafik tablet yardım
doanjhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doanjhan

Grafiker / İzmir

Grafik tablet yardım

Alt 07-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar, öncelikle merhaba . Ben bugün Manatthan tablet aldım . Şöyle bir sorunum var ; çizim yaparken , mesela ince bir çizim yaparken , çizgiler zig zaglı çıkıyor. Ör. Nabız atışları gibi gözüküyor. Yani düz bir çizgi yapamıyorum . Acaba bunun sebebi nedir. Yardımcı Olursanız sevinirim .Şimdiden teşekkür ederim .
doğancan Girgin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

madarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madarin

Karikatürist / İstanbul

Alt 19-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok kalite bi tablet olmadığından olduğunu düşünüyorum artı bende wacom var onda bile dümdüz serbet elle bi çizgi çizmek mesele
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 19-05-2009 #3
öncelikle yeni aldığınız için heycanlanıyor olabilirsiniz Grafik tablet yardım nabız atışları gibi çıkıyorsa sebep bu olabilir. İkinci bi sebebi var buda tabletten kaynaklanıyor olamaz, yani kullandığınız program hangisiyse çözünürlük kalitesiyle ilgili olabilir yani photoshopta kullanıyorsanız image size ayarlarını yükseltin ve yakınlık uzaklık değerlerini deneyin resolution bence en az 300 çalışın birde böyle deneyin hayırlı uğurlu olsun.. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap