Grafik Tableti | Yardım Edin :(

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik Tableti | Yardım Edin :( Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Yanlıs Anlamayın Ama Benim İçin Bi Dua Fln Okusanıza (Fatiha fln) Grafik Tableti almam için lütfen ... Bayadır Para Biriktiriyorm Daha 120 Tl fln oldu 300 tllik ...

YemreRS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YemreRS

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 10-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Yanlıs Anlamayın Ama Benim İçin Bi Dua Fln Okusanıza (Fatiha fln)
Grafik Tableti almam için lütfen ... Bayadır Para Biriktiriyorm Daha 120 Tl fln oldu
300 tllik grafik tabletinden almayı düsünüyorm.
Babam 300 Tlyse hemen alaym falan dedi ama almadı.
Dua edinde Allahın İzniyse Hemen Alsnn Grafik Tableti | Yardım Edin :( :/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bayadır Para Biriktiriyorm Daha 120 Tl fln oldu Grafik Tableti | Yardım Edin :( Allah yardımcın olsun..
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 27-08-2014 #3
Merhaba daha önce grafik tablet kullanmadıysanız ve bu konuda ilk çalışmalarınız olacaksa çok para harmanıza gerek yok aşağıdaki iki model ile çok rahat dilediklerinizi çizebilirsiniz

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri
TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Aşağıdaki yeni Athena modelimizin açıklamasının en altında farklı model UC Logic tabletler ile yapılmış grafik çalışmalarını görebilirsiniz
TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz MNA62 Athena L Pilsiz Kalem A5 Geniş Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Umarız yardımcı olur
UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap