Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart

Deneme Çalışmalar - Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart ...

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 11-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lapazz wp8060 aldım geçen hafta, deneme amaçlı bir çalışma yaptım. Kousu yok ilk başta bir mum çizdim ve sonra aklıma geldikçe bişeyler ekledim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
medosanart mesleğinizi merak ettim söylermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
chymera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chymera

Webmaster / Kayseri

Alt 11-01-2011 #3
güzel olmus ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 12-01-2011 #4
medosanart mesleğinizi merak ettim söylermisiniz
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi okudum. Kısaca bilgisayar öğretmenliği diyorlar. Daha mesleğe atılamadım. KPSS engeline takıldın Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Şimdi evde KPSS çalışıyorum. Gece 12 den sonra kendime internet, çizim ve kişisel eylencem için ayırıyorum. Grafikle uğraşmayı seviyorum Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Profesyonel değilim yavaştan atılayım dedim. Çocukluktan beri kitap defterlerime karalamalar yapıyordum. Elektrogame isimli bir oyunun haritalarını düzenledim (Ünv hocamın doktora tezi için). Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Birkaç ufak tefek işim de oldu Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart işte böyle...

Chymera teşekkür ederim yoorumun için. Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 12-01-2011 #5
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi okudum. Kısaca bilgisayar öğretmenliği diyorlar. Daha mesleğe atılamadım. KPSS engeline takıldın Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Şimdi evde KPSS çalışıyorum. Gece 12 den sonra kendime internet, çizim ve kişisel eylencem için ayırıyorum. Grafikle uğraşmayı seviyorum Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Profesyonel değilim yavaştan atılayım dedim. Çocukluktan beri kitap defterlerime karalamalar yapıyordum. Elektrogame isimli bir oyunun haritalarını düzenledim (Ünv hocamın doktora tezi için). Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Birkaç ufak tefek işim de oldu Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart işte böyle...

Chymera teşekkür ederim yoorumun için. Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart
anladım peki iyi eğlenceler size Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart
Bu mesajdan alıntı yap
pramier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pramier

Forumdan Uzaklaştırıldı

Desinatör / Muğla

Alt 12-01-2011 #6
Çok başarılı bi çalışma olmuş. Yani profesyonel değilsiniz ama davinci gibi çizimler yapıyorsunuz. İçiminizdeki yeteneğin farkındamısınız bilmem ama çalışmanız büyüleyici olmuş. Bu arada hangi programda yaptıınz bunu? Başaılar.
Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 12-01-2011 #7
Hayatımda aldığım en güzel yorum Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart ama alay gibi geldi bana Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart o kadar da etkileyici oluğunu sanmıyorum Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart

teşekkür ederim
+rep Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart
Bu mesajdan alıntı yap
blueturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueturk

Ressam / İstanbul

Alt 12-01-2011 #8
selamlar..

çalışmanızda ışığın dağılım biçimi gayet iyi.

objelerin anatomisi ve dokusu zamanla gelişecektir elbet. yalnız kullandığınız renklere biraz daha dikkat etmenizi öneririm. mumun altındaki yeşil, kompozisyonun geneline göre fazla çiğ.

asla hevesinizi kırmak istemem lakin Da Vinci benzetmesine maalesef katılamayacağım.

lakin başlangıç için gayet başarılı, hele desen eğitimi almadan yapılmış bir çalışma için çok başarılı.

iyi çalışmalar dilerim, umarım cesaret kırıcı olmamıştır.

Bu mesajdan alıntı yap
blueturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueturk

Ressam / İstanbul

Alt 12-01-2011 #9
selamlar..

çalışmanızda ışığın dağılım biçimi gayet iyi.

objelerin anatomisi ve dokusu zamanla gelişecektir elbet. yalnız kullandığınız renklere biraz daha dikkat etmenizi öneririm. mumun altındaki yeşil, kompozisyonun geneline göre fazla çiğ.

asla hevesinizi kırmak istemem lakin Da Vinci benzetmesine maalesef katılamayacağım.

lakin başlangıç için gayet başarılı, hele desen eğitimi almadan yapılmış bir çalışma için çok başarılı.

iyi çalışmalar dilerim, umarım cesaret kırıcı olmamıştır.

Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 12-01-2011 #10
Yorumun için teşekkür ederim. Bluetürk
Yorumunda yıkıcı hiçbir söyleyiş yok. Gayet yapıcı ve onarıcı bir yorum.
Da vinci olayına bende katılmıyorum zaten Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart
Eğitim 0 bu gidişlede uzun bir süre alamam. Bu yüzden kendim takılıyorum işte.

Yeni çalışmalar geliştirecek inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları